РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (8 вересня 2017) 

 • «Щоб набуті знання знадобились моїй Україні»

  Перше вересня — особливе свято — День знань. Завжди насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день. Відходять у минуле годинні лінійки з агітаційними промовами від депутатів. Натомість увагу зосереджено на першокласниках та першокурсниках. У цей день кожна мати чи батько, бабуся чи дідусь прокинеться якнайраніше, аби неодмінно провести свою дитину — якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго, дивлячись услід...


  Урочиста мить. Лунає Славень України.


  Викладач ККТІ Олена ПАРФЕНЮК і 22 першокурсники групи «Організація перевезень
  та управління на залізничному транспорті» разом підкорюватимуть вершини нових знань.

  «Щоб набуті знання знадобились моїй Україні» — ці слова із тексту клятви першокурсників Київського коледжу транспортної інфраструктури (ККТІ), які прочитала першокурсниця Софія СТАРЖИНСЬКА, найбільше врізалися у пам’ять. А ще, звичайно, хвилювання першокурсників та їхніх батьків, усмішки викладачів та щирі побажання здійснення всіх сподівань та руху вперед до знань.

  «Тільки той досягає мети, хто йде», — з таким закликом звернувся до присутніх гість свята, головний інженер Київської дирекції залізничних перевезень Микола РИЖЕНКО, який згадав свої роки навчання у цьому коледжі і побажав студентам приємних вражень, яскравих та нових відкриттів, а педагогам — старанних і талановитих студентів, терпіння і витримки у такій нелегкій професії. Адже лише наполеглива праця і бажання реалізувати себе дозволять майбутнім залізничникам додати власну сторінку в літопис столичної магістралі, зазначив Микола Михайлович.

  Директор коледжу Світлана МИЛЕНЬКА, привітавши студентів, батьків та педагогів з початком нового навчального року, наголосила, що Київський коледж транспортної інфраструктури був і залишається провідним учбовим закладом, що готує фахівців для залізниць України, акредитований за статусом вищого учбового закладу 1 рівня. І високий рівень навчання, як і виховання справжніх патріотів завжди залишатимуться серед пріоритетних завдань коледжу.

  Вшанувавши пам’ять про загиблих на сході українських солдат та оголосивши імена найкращих студентів та відділення під гучні оплески та перший дзвоник студенти зайшли до коледжу та розсипались по аудиторіях. На запрошення Світлани Володимирівни такою нагодою скористались і ми, продовживши нашу розмову у затишному кабінеті привітної жінки­керівника.

  Зі слів директорки коледжу ми дізнались, що найзатребуванішою спеціальністю у цьому навчальному закладі є «Організація перевезень та управління на залізничному транспорті». Далі набирає обертів «Організація обслуговування».

  «За результатами опитування, яке ми проводили серед першокурсників, — розповідає Світлана Володимирівна, з метою визначення, як саме учні дізналися про наш заклад, отримали цікаву статистику: 60 % абітурієнтів — через інтернет; 25-35 % — від батьків або родичів, які навчались у нас, і решта — через друковані засоби масової інформації. У новому навчальному році, — продовжує Світлана Миленька, — готуємось до акредитації спеціалізації «Організація обслуговування на залізничному транспорті». Тож відповідно збільшиться навантаження на викладачів економічних дисциплін. Також після другого курсу студенти складатимуть ЗНО, щоб отримати атестат. Маємо надію, що наші викладачі підготують студентів не гірше, ніж у школі, а то й краще».

  Заходимо до навчальної аудиторії. Десятки пар зацікавлених очей не відводять погляду та уважно слухають викладачку. Група першокурсників за спеціальністю «Організація перевезень та управління на залізничному транспорті» уважно спостерігає за своїм класним керівником, викладачем української мови та літератури Оленою В’ячеславівною ПАРФЕНЮК. У молодого педагога теж дебют у ролі класного керівника. Тема першого уроку: «Україна — європейська держава». Знайомимося та вітаємо усіх зі святом.

  ПРЯМА МОВА

  Світлана Володимирівна МИЛЕНЬКА, директор ККТІ:

  «Велика увага у коледжі надається оновленню та омолодженю викладацького складу, комп’ютеризації учбового процесу. Чималу частину дипломних та курсових робіт студенти представляють у вигляді електронної презентації.

  У бібліотеці навчального закладу створено електронну бібліотеку, яка користується неабияким попитом серед студентів. У коледжі працює психолог, проводяться різноманітні учбові та виховні заходи, та на першому місці залишається повага до учнів і дисципліна, тобто довіра і контроль пліч­-о-­пліч....»

  У Євгена КАЛІША батько працює машиністом, брат — черговим по станції, у Сергія ІВАНЬКА на залізниці — мама, тато й брат. Діана ЛОГВІНЕНКО буде навчатися разом зі своїми братами­старшокурсниками. Ці факти говорять лише про одне: коледж транспортної інфраструктури був і залишається збирачем родинних професій. А ми сподіваємось, що обрані школярами спеціальності забезпечать їм гарне майбутнє, відкриють шлях для кар’єрного зростання та забезпечать гідним заробітком.

  P.S. На денне відділення у новому навчальному році вступили 89 першокурсників, на заочне – 91.
   

  Валентина КОЛЯДА, Фото Тетяни ШЕМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05