РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32-33 (1 вересня 2017) 

 • Мереживо ліній під контролем Тетяни ГРЕХ

  Нещодавно За сумлінну працю на залізниці поїзного диспетчера Козятинської дирекції залізничних перевезень Тетяну ГРЕХ нагороджено знаком «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці».


  Поїзний диспетчер Тетяна ГРЕХ - «Виробничі зміни у нічний час є найбільш напруженими».

  На залізниці Тетяна Анатоліївна працює понад три десятки років. Випускниця залізничного технікуму трудову біографію розпочала оператором поста централізації ст. Козятин. Була й черговою по станції поста № 1. А у 1997-му її призначили поїзним диспетчером. Досвіду та навичок набувала у першого наставника Інни Миколаївни МУСІЄНКО, якій щиро вдячна за добрі слова та науку. Це згодом вона вже сама допомагала багатьом молодим фахівцям у їхньому професійному становленні.

  Фастівська диспетчерська дільниця на столичній магістралі, мабуть, одна з найбільш завантажених. Графік виконаного поїзного руху, який знаходиться на столі у поїзного диспетчера дільниці, — це суцільне мереживо ліній, в якому може розібратися лише фахівець. Тут є все: як повинні проходити потяги, як вони проходять в реальному часі, маневрова робота, пропуск поїздів, що вибилися з графіка...

  — Звичайно, наша робота потребує уваги та зібраності, — зізнається Тетяна Анатоліївна. – Тому зміни легкими не бувають. Та з часом вже звикла до цього. Найбільше навантаження зазвичай припадає на нічний час, коли через Фастівський залізничний вузол прямує більша частина пасажирських та вантажних поїздів, що проходять тут протягом доби. Та й маневрової роботи вистачає. Однак справляємося.

  Знак «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці» – не перша нагорода Тетяни Грех за роки роботи в галузі. Як і попередні, вона заслужила їх повсякденною сумлінною працею.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05