РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32-33 (1 вересня 2017) 

 • Міст у Вишневому чекає на перехожих

  Пішохідний міст (довжина понад 57 м), що на ст. Вишневе, служить піввіку, сполучаючи два житлових райони однойменного міста. У зв’язку із тривалим терміном експлуатації на початку 2017-го р. керівництвом регіональної філії вирішено замінити дефектні сходи та опори на нові.


  Комісія із впровадження в експлуатацію пішохідного мосту на ст. Вишневе
  на чолі із начальником служби колії Віталієм КАЛЮЖНИМ.

  Крім того, замінено перильне огородження та влаштовано нові пандуси на сходах. Залізничні будівельники трудилися протягом п’яти з половиною місяців. У наступному році працівники мостобудівельного поїзда № 36, який очолює Ігор МІРОШНИК, планують займатися реконструкцією прольотів цієї споруди. Серед тих, хто трудився на першому етапі Ігор Олександрович назвав старшого виконроба Валентина ТИМЧЕНКА, електрогазозварника Ігоря КНИША, машиніста автокрана Владислава СВІНЦІЦЬКОГО, монтажників Петра ТУКАЙЛА і Романа ФАРБЕЯ, автоводія Петра ЯКИМЦЯ. Голова комісії з приймання в експлуатацію моста, начальник служби колії регіональної філії «Південно-¬Західна залізниця» Віталій КАЛЮЖНИЙ, залишився задоволеним роботою мостобудівельників.

  Залізничники свою справу зробили досконально. Чому б тоді пішоходам не скористатися мостом? Поки чекали на членів комісії з приймання в експлуатацію першої черги реконструйованого моста, звернули увагу на те, що місцевий люд квапиться перейти шість залізничних колій навіть перед транзитними вантажними поїздами і електричками. Стара звичка – нехтувати правилами безпеки поведінки пасажирів на залізниці, на жаль, не викорінюється.

  В особистій бесіді із керівником відділу з контролю за благоустроєм, який чомусь просив не афішувати його прізвище, з’ясували, що спорудою вишнівці задоволені. Нагадаємо, що другий етап капітального ремонту мосту із заміною прогонових споруд заплановано виконати у 2018 р.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олега СІРИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05