РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1 (2 січня 2009) 

 • Вирушайте до казкового містечка!

  Медичний центр реабілітації залізничників Південно-Західної залізниці курорт Хмільник у ніч на Новий рік перетворюється на місце відпочинку та розваг. І ті, хто сюди потрапляє, нітрішки не жалкує. Один із них - Олександр ЗАВГОРОДНЮК.

  - Минулий Новий рік мені із дружиною Оксаною пощастило зустрічати у медичному центрі залізничників, що розташований у Хмільнику. Це було справжнє свято!

  - А що ж буде запропоновано відпочиваючим нинішнього року? - запитую директора - головного лікаря оздоровниці Віктора ПІКУША.

  - У нас є уже традиційні заходи щодо святкування Нового року та Різдвяних свят. Однак щороку ми вносимо певні зміни, удосконалюємо програму, щоб краще розважити і, навіть, здивувати наших відпочиваючих. Тому постійно змінюємо наше казкове містечко, на яке перетворюється медичний центр в останній день грудня та перший день січня. Не буду видавати всі наші «домашні заготовки», хай це буде сюрпризом для тих, хто до нас завітає на Новий рік. Та зазначу, що буде цікаво і весело, причому, краще, ніж торік.

  Не буду і я видавати усіх таємниць, однак загляну трішки за «лаштунки» і розповім про те, що там відбувається. Розпочнеться усе зі святкової вечері, під час якої до звичайного меню буде додано значно більше десерту та вино, в тому числі й «Шампанське». А на майдані між спальними та лікувальним корпусами розгорнеться справжнє святкове дійство. Заздалегідь тут прикрасять не одну, а всі вісім красунь-ялинок, розвісять гірлянди, іграшки, навіть снігом обіцяють усе посипати... Будуть привітання від Діда Мороза, Снігуроньки і, звичайно ж, від керівника цього медичного закладу - заслуженого лікаря України Віктора Пікуша.

  Та найцікавіше ще попереду - це щедрівки, пісенні виступи, виконання музичних творів, танці, хороводи, конкурси, жартівливі змагання за участю усіх бажаючих. А Новий рік тут зустрічатимуть під святковий феєрверк. Продовжиться свято танцями чи, як нині це називають, - дискотекою. Словом, будуть розваги на різні смаки. Головне, щоб люди добре відпочили, вважають організатори свята - керівництво МЦРЗ.

  Не зайве розповісти й про тих, хто організує й забезпечить гарний настрій відпочиваючим у новорічну ніч.

  - Організацією оформлення нашого казкового містечка та технічним забезпеченням, - розповідає заступник директора МЦРЗ з медичного забезпечення Олександр ФІКС, - займаються фахівці під керівництвом Володимира КУТУМОВА, фінансове та матеріальне забезпечення здійснює Олександр ГАВРИЛЮК, організаційні питання взяла на себе голова профкому Ельвіра ШИМАНСЬКА, художніми виступами, режисурою займатиметься начальник клубу Павло ДУБОВИЙ. А загальне керівництво, організацію здійснюватиме, звичайно ж, наш директор - головний лікар Віктор Пікуш.

  До цього додам, що у художніх виступах буде задіяно як професійних фахівців, так і аматорів - працівників оздоровниці. Скажімо, в ролі Діда Мороза виступатиме директор міського Будинку культури Анатолій ГОРБАТЮК, а Снігуронькою буде Валентина СТОРОЖУК, яка повсякдень керує вокальним гуртком у клубі. А щедруватимуть, співатимуть - санітарки Оксана СІЧКАРУК, Наталя БІЛОВА, бібліотекар Наталя ІВАНЧИК. Не перелічити талановитих аматорів. Відбудеться й прем’єра пісні про Новий рік, яку написали місцеві автори - Валентина АВТОДІЙЧУК та Павло ДУБОВИЙ. Словом, проявлять себе усі, хто має до цього хист та здібності. Головне, що їх виступи будуть цікавими і створять святковий настрій усім, хто завітає до казкового містечка в Хмільнику.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05