РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32-33 (1 вересня 2017) 

 • Зима не застане зненацька

  Літо позаду, та зима не забариться. Тож підготовку до перевезень у холодну пору в Конотопській дистанції колії розпочали завчасно.

  І на сьогодні вона практично завершена. За словами головного інженера відокремленого підрозділу Василя МИХАЛКА, роботи виконано на 85 %. Найперше це стосується пневмообдуву стрілочних переводів. Тут готовність стовідсоткова: 161 — на ст. Конотоп, 21 — на ст. Вирівка, 102 — на ст. Ворожба та 55 — на ст. Бахмач­Пасажирський. Пере­вірено й випробувано компресори, готові до експлуатації пневмозбірники. Щоправда, один із них уже належить списувати. І було б добре оновити на них фарбу – всього лише 200 кг, але її поки що немає.

  Щодо техніки, то сніго-при­биральні машини хоч сьогодні можуть вийти на лінію. Їх у дистанції дві. Снігоочисників чотири, із яких два ремонтують у локомотивному депо Сновськ, один – у технічно справному стані й один вичерпав ресурс експлуатації.

  На терені дистанції 59 стрілоч­них переводів з електрообігрівом. Тут теж немає проблем. Але, за словами головного інжене­ра, необхідно поповнити запас електричних тенів – 15 шт. Те ж саме й з опаленням виробничих приміщень. Електрокотли перевірено, працюють, та для гарантії, що будуть із теплом безперебійно, необхідно мати запас – два тени.

  А якою буде зима? Синоптики прогнозують, що в листопаді випаде сніг, а Новий рік ми зустрічатимемо зі стійким сніговим покровом. Обіцяють також, що перед Різдвом ударять морози, а решта зими буде відносно теплою, спокійною, без різких температурних перепадів. Але зима є зима. Від неї можна чекати будь-яких сюрпризів.

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05