РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32-33 (1 вересня 2017) 

 • Професія з гарантією

  Цьогоріч до колективу залізничників регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» приєдналися 76 випускників навчальних закладів залізничного профілю.

  Відтак вони зайняли вакантні посади чергових по станції, складачів поїздів, сигналістів, монтерів колії, операторів поста централізації тощо. Прикметно, що майже кожного випускника було працевлаштовано відповідно до регіону, в якому він мешкає.

  Система планового направлення випускників на заздалегідь підготовлені місця, традиційна для залізниці. Молодь прийшла саме в ті підрозділи де є вакантні посади. Варто наголосити, що відділи кадрів дирекцій філії очікували 184 чоловік. Для цього практично в кожному навчальному закладі спільно з керівниками вишів проводили ярмарки вакансій, а також представники залізниці відвідували навчальні заклади, де проводили зустрічі з випускниками. Вони розповідали про особливості роботи молоді на залізниці та надавали роз’яснення щодо соціальних гарантій, які мають залізничники столичної дирекції.

  «Для нас уже стало традицією проводити зустрічі зі студентами, влаштовувати ярмарки вакансій, — пояснює начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південно-Західна залізниці» Наталія ГРУЦЯ. — Ми шукаємо для себе нові можливості з метою заохотити випускників обрати залізничну кар’єру. Після таких зустрічей багато кандидатів залишають свої контакти роботодавцям. На жаль, не всі вони приходять працевлаштовуватися на залізницю. Для цього є об’єктивні причини. Одна із них — малі заробітні плати для випускників. Друга — зміни в законодавстві, які дозволяють випускникам не відпрацьовувати обов’язкових три роки після закінчення вишу», — додає Н. Груця.

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05