РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32-33 (1 вересня 2017) 

 • Надійна опора залізниці

  Ще задовго до початку призначеного часу ветерани-залізничники поспішали на свято. Адже 25-річчя із дня заснування громадської організації ветеранів війни і праці Дарницького залізничного вузла – визначна для них подія. Серед ветеранів — ті, хто творив історію організації, працюючи в ній не один десяток років.


  Гучні оплески в залі майже не вщухали.

  Вони, люди старшого покоління, — це джерело мудрості, а їхні енергія та оптимізм — це місток, який з’єднує покоління. Такі думки звучали від тих, хто вітав цього дня винуватців свята і адресував слова подяки за працю, висловлював повагу та шану. Зокрема, це голова громадської організації Микола ПАВЛЮК, який, звертаючись до всіх присутніх, розповів про славну історію та великий пласт роботи, який ветеранським рухом вдалося зробити впродовж свого існування. Наголосив на роботі керівників організацій, які зробили свій неоціненний внесок у розвиток організації.


  Щаслива мить нагородження.

  — Ветеранська організація і надалі робитиме усе можливе, аби ви, шановні наші ветерани, почували себе захищено, вчасно отримували соціальну допомогу, були оточені увагою і підтримкою громади Дарницького залізничного вузла, — зазначив Микола Степанович. — Важко перелічити всі ваші добрі справи. Ваш життєвий досвід, теплота ваших сердець, оптимізм, активна громадська позиція є найкращим прикладом для усіх нас, а найбільш за все – для підростаючого покоління. На життєвому шляху кожного з вас було багато важких випробувань. Ви пройшли їх з мужністю, гідністю та честю.

  За активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху і з нагоди 25-ї річниці заснування громадської організації ветеранів війни і праці Дарницького залізничного вузла заступник голови адміністрації Дарницького району Олег КУЧУК вручив голові організації Миколі Павлюку подяку колективу і квіти, засвідчуючи свою глибоку шану і повагу стійкості, добропорядності, працьовитості — надійній опорі залізничників — ветеранам.

  ПРЯМА МОВА

  Заступник голови адміністрації Дарницького району Олег КУЧУК:

  «З кожним роком ціннішими для нас стають хвилини зустрічей з вами – шановні ветерани. Від щирого серця вітаю із знаменною подією, висловлюю усім велику подяку за героїзм, труд і стійкість, бажаю активного довголіття, бадьорого настрою, миру, добра, злагоди і достатку в родинах!».

  У ході урочистостей ветеранів відзначено почесними грамотами та вручено цінні подарунки.

  Після завершення офіційної частини для учасників та гостей відбувся святковий концерт, який підготували творчі працівники Ніжинського клубу науки і техніки. Учасники зустрічі мали змогу насолодитися прекрасними виступами. Творчий колектив подарував ветеранам свої музичні вітання, танцювальні номери та гарний настрій.

  Додавали ще більше гарного настрою учасникам свята пісенні вітання від Леоніда НЕЧИПОРУКА, який пройшов дорогами будівництва залізниці. Саме цього дня він вперше виконав авторський «Марш ветеранів», який прийшовся до душі присутнім і викликав бурхливі оплески. До речі, пісні на слова Леоніда Матвійовича виконують знані українські співаки.

  Захід пройшов в теплій та дружній обстановці, всі присутні спілкувалися та висловлювали вдячність один одному за співпрацю.

  Подякувала за незабутні враження від зустрічі Почесний залізничник Катерина ЯРМОЛЕНКО:

  «Я з нетерпінням чекала цього дня. Мені аж плакати хочеться від щастя, — каже Катерина Матвіївна. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю щиру вдячність».

  Тетяна ШЕМЧУК, Фото Олега СІРИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05