РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 31 (18 серпня 2017) 

 • Вони зможуть, вони вистоять

  Відзначати своє 84-ліття колектив експлуатаційно-ремонтного вагонного депо Конотоп розпочав зі спартакіади. Вона в них уже четверта, і, треба сказати, має успішний результат.


  Вагонники вшановують пам’ять героїв і колег.

  На цьогорічних змаганнях у Києві силачі депо зайняли призові місця. А раніше навіть у дирекції не виходили в переможці. На підйомі в депо волейбол. Основні конкуренти тут команди ПТО, але збірні ремонтних цехів і управлінського апарату теж можуть грати добре. Обов’язковим є доміно, не олімпійський вид спорту, та масовий. У вагонників кілька років поспіль перемагали водії. Але близькими до успіху завжди були представники деревообробної дільниці та ремонтного цеху. Судить змагання заступник начальника депо Віктор ГРИНЬОВ. Також у програмі змагань настільний теніс і перетягування каната.


  Ветеран Віктор ПІКЕЛЬ вручає свою книжку начальнику депо Володимирові ФЕДОРКУ.

  84-та річниця — дата не ювілейна, та, продовжуючи традиції, які склались у колективі, тут проведено урочисті збори з нагоди заснування депо.

  На урочистому мітингу начальник депо Володимир ФЕДОРКО привітав присутніх зі святом, розповів про сьогодення та перспективи розвитку виробничого підрозділу. А вони вже є, вже є результати виконання бізнес-плану депо на 2017—2018 рр., погодженого з директором регіональної філії «Південно-Західна залізниця»: дільницю з ремонту колісних пар переведено на двозмінний графік роботи, що дало змогу збільшити випуск відремонтованих вагонів із 73 до 85; проводиться робота з підготовки технічної документації з метою отримання атестації дільниць деповського ремонту на капітальний ремонт рухомого складу (РС); вивчається питання переведення на двозмінний графік роботи й дільниці з ремонту та виготовлення деталей. Це дасть можливість підвищити не лише якість деповського ремонту вагонів, а й кількість відремонтованого РС.

  Працівників вагонного підрозділу на мітингу також вітали головний інженер Конотопської дирекції залізничних перевезень Валерій ГРИЦЕНКО, завідувач відділу охорони праці — головний технічний інспектор Допрофсожу Андрій ОВСІЄНКО, голова Конотопського теркому профспілки залізничників Володимр ШМАГЛІЙ та голова профкому депо Юрій ШИШ.

  І про ще одну подію згадали на мітингу – про вихід книги. Її написав Віктор ПІКЕЛЬ, ветеран, колишній майстер і автор славеня депо. Наклад поетичної збірки лише 50 екземплярів. Дуже скромний навіть на нинішній час. Віктор Анатолійович подарував книжку деповчанам і разом з Юрієм Шишом виконав гімн славного виробничого підрозділу.

  Традиційно на день депо оновлюється Дошка пошани. Цього року її прикрасили портрети робітниці Людмили ХАРЧЕНКО, верстатника Віталія КАРПОВИЧА, бригадира Юрія ГЕТЬМАНЕНКА та слюсаря Ігоря СТОГНУШКА.

  Експлуатаційно­ремонтне вагон­не депо Конотоп – єдине підприємство на вузлі, де є обеліск героям Небесної сотні. До нього та до меморіалу вагонникам, які загинули під час Другої світової війни, керівники депо, гості й працівники виробничого підрозділу поклали квіти.

  Так чи відбудуться урочистості з нагоди 85-ліття депо Конотоп? Обов’язково будуть.

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05