РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 31 (18 серпня 2017) 

 • Під надійним контролем

  Вадим ЛЕВИЦЬКИЙ, мостовий майстер Київської дистанції колії, людина з типовою трудовою біографією. Трудовий шлях його – 25 років. Цікавий співрозмовник, щасливий зі своєю дружиною і донькою.

  У 1995 р. Вадима Левицького було прийнято на роботу монтером колії. Потому піднявся сходинками службової кар’єри до посади мостового майстра і сьогодні очолює бригаду залізничників, які обслуговують Київський вузол. Його переваги – професійність, досвід, уміння у відповідальні моменти прийняти вірне рішення. Головне в житті – і це одне з правил Вадима Левицького — працювати за принципом довіри.

  — У зоні нашої відповідальності — інженерні споруди: водопровідні труби, залізничні та пішохідні мости, — розповідає Вадим Левиць­кий. – Ми стежимо за станом мосто­вих брусів і колійних кріплень залізничних мостів. Забезпечуємо наявність на мостах протипожежних засобів, навігаційних сигналів, необхідного запасу мостових брусів, освітлення об’єктів, що охороняються. У чому складність? Це територіальна віддаленість і розкиданість виробничих об’єктів. Наша бригада наразі налічує чотири чоловіки, а потрібно десять. Втім (поточне утримання дільниці Київ—Фастів—Миронівка), обов’язки свої ми ні на кого не перекладаємо і завдання виконуємо, хоч це і буває доволі складно. Влітку займаємося усуненням тріщин, швів і сколів водопровідних труб, ремонтом опор. А ось капітальний ремонт, у тому числі заміна прогонових споруд залізничних мостів, це все виконують суміжні та підрядні служби.

  — У вас достатньо відповідальна робота. Чи не було бажання змінити фах?

  — За 25 років роботи в дистанції кілька разів писав заяву на звільнення, — розповідає мій співрозмовник. — Керівництво завжди приймало мою заяву: «Ти подумай, а потім приймемо рішення разом». Але, як бачите, працюю й до сьогодні. Без відриву від виробництва здобув вищу освіту у Державному економіко-технологічному університеті транспорту. У дистанцію прийшов юнаком по закінченні Київського залізничного училища. На той час я не цікавився життям залізниці, не був знайомий з тими тонкощами, які є в галузі, хіба що подобалася професія машиніста. Лише завдяки нашому колективу я зміг зрозуміти важливість моєї професії. Були важкі моменти, я добре пам’ятаю кінець 90-х. Хто був слабкий – звільнилися, хто надіявся, вірив у залізницю і свою професію — ті працюють і досі. Наразі ми всі переживаємо складні випробування, як і країна в цілому. Але я щиро вірю, що залізниця триматиме курс на оновлення.

  Втім, наш герой живе не лише роботою. Весь вільний час проводить зі своєю родиною — дружиною Тетяною та донькою Веронікою. Тринадцятирічна Вероніка профе­сійно займається акробатикою. Сьогодні відвідує школу, де навчається цирковому мистецтву. Магія цирку заполонила душу маленької дівчинки, й батьки все роблять для того, щоб Вероніка досягла високої майстерності й здійснила свою мрію.

  Ми продовжуємо спілкуватися з Вадимом Левицьким. Він розповідає про роботу, про людей, які його оточують, про те, на яких об’єктах свого часу вдалося попрацювати, які перспективи у бригади на майбутнє.

  — Сподіваюсь, що настане час і людей, особливо тих, які працюють на колії, цінуватимуть. Створять їм належні умови праці й платитимуть достойні зарплати, — каже мій співрозмовник.

  Після спілкування із залізничниками Київської дистанції колії склалася думка, що завдяки цим людям, які, попри всі труднощі, залишаються працювати на залізниці, галузь завжди працюватиме стабільно. І саме вони, кадровий кістяк, який трудиться в усіх підрозділах регіональної філії «Південно-Західна залізниця», гарантують безпеку руху та забезпечують безперебійний рух поїздів.
   

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05