РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 31 (18 серпня 2017) 

 • Небезпечно: вандалізм

  Свіжий у пам’яті випадок, коли приміський поїзд, який прямував з Гребінки до Києва, на ст. ім. Георгія Кірпи, зірвавши стоп-кран, 50 людей в масках, деякі з яких були з битами, затримали і розмалювали вісім вагонів. У повідомленні прес-служби регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» йдеться: «Чоловіки з битами погрожували членам локомотивної бригади та не давали вийти з кабіни машиністу та його помічнику. Палили на платформі димові шашки, розфарбовували вагони та знімали все на відео. Також не випускали пасажирів з вагонів електропоїзда. Під час події залізничники викликали поліцію, ВОХР та СБУ».

  Орієнтовні витрати на перефарбування цих вагонів становитимуть 150 тис. грн., і це забере два тижні часу.

  На жаль, сьогодні приміські електрички дуже потерпають від розгулу вандалізму. Молоді люди розмальовують вагони приміських поїздів на пунктах відстою фарбою з аерозольних балончиків. Однак такий інцидент з затримкою поїзда на 25 хв фіксується вперше. Фарба дуже в’їдлива, аби позбавитись таких «витворів мистецтва», треба ретельно очищати та перефарбовувати поверхню вагонів. І це не лише графіті.

  Поза цим велика кількість випадків навмисного псування майна, зокрема: биття лобового скла, ламп прожекторів, викрадання склоочисників, диванних сидінь, вогнегасників тощо.

  Неодноразово на кінцевих станціях таких хуліганів затримувала охорона. Чому вони знущаються над електричками, відповідь проста: їх провокує на це наше «м’яке» законодавство. Дійсно, причинивши шкоди на тисячі гривень, зловмисники відбуваються в кращому випадку незначними штрафами. Наразі у Верховній Раді зареєстровано законопроект № 6653, який передбачає внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за умисне знищення або пошкодження об’єкта життєзабезпечення. Хочеться сподіватися...

  За повідомленням приміської служби пасажирських перевезень ПЗЗ

  Кількість випадків розфарбування вагонів збільшується: у 2016 р. — 32, збитки становили 200 тис. грн, цьогоріч — уже 42 випадки, що спричинило 720 тис. грн збитків.

  Розобладнання моторвагонного рухомого складу: у 2016 р. — 24 випадки, збитки становили майже 220 тис. грн, 2017 р. — уже 30 випадків, що становить майже 2 млн грн збитків.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото swrailway.gov.ua
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05