РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 30 (11 серпня 2017) 

 • Свято шанувальників рибної ловлі

  Декілька сот залізничників Козятинського залізничного вузла та членів їхніх родин стали минулими вихідними учасниками захоплюючого спортивного свята з вилову риби, яке влаштував для своїх спілчан терком Козятинської територіальної профспілкової організації. Подія відбулася з нагоди Дня професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України. Активну участь у цьому святі взяли чимало ветеранів-залізничників, і як показали загальні підсумки змагань, вони ні в чому не поступалися молодим колегам-суперникам.


  Володар призу за найбільшу виловлену рибу Олександр ШАВЛЮК демонструє свій трофей.

  Чудова погода, чарівна природа, свіже повітря, азарт та захоплення від спійманої риби лише додавали настрою всім учасникам цього спортивного свята. Ближче до полудня, коли настав час підбивати підсумки, на них чекали не лише призи та нагороди, а й смачна навариста юшка.

  — Ми очікували, що участь у цьому заході візьмуть декілька сотень наших спілчан, — говорить голова теркому Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ. — І, здається, не помилилися. Всі бажаючі могли прийти сюди разом з родинами та друзями й цікаво та весело провести час. Приємно було побачити багато дітей наших залізничників, яким, я думаю, свято сподобалося.

  Стосовно результатів, то загальнокомандну перемогу виборов колектив колійної машинної станції № 120. Друге місце посіла команда Козятинської дистанції колії. Третіми стали рибалки команди управління дирекції. А от перемогу в особистому заліку виборов колишній машиніст бульдозера КМС-120 ветеран праці Степан Несторович ХИЛЮК. Приз за найбільшу виловлену рибу отримав бригадир колії (ПЧ-7) Олександр ШАВЛЮК, який зловив коропа вагою понад 3,5 кг.

  Такі спортивні свята з вилову риби в Козятинській дирекції залізничних перевезень вже стали традиційними. Вони проводяться і влітку, і взимку й стали популярними в трудових колективах залізничників. Щоразу тут збираються декілька сотень учасників і з кожним роком їхня кількість лише зростає.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05