РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 30 (11 серпня 2017) 

 • Їх поріднила колія

  Робота в колійному господарстві не відноситься до розряду легких, та й привабливих теж. Хоча працювати й доводиться на свіжому повітрі та за любої погоди в усі чотири пори року, використовуючи не лише спеціальну техніку, а й прості інструменти – ломи, кувалди, лопати... Але є чимало людей, які саме такій роботі віддали кращі роки свого життя і пройшли службовими східцями від монтерів колії до керівників виробничих підрозділів і вище. Саме вони днями зібрались у Вінницькому транспортному коледжі на свою уже четверту щорічну зустріч.

  — Ідея створення нашого товариства ветеранів колійного господарства столичної магістралі належить Володимиру Григоровичу ШЕСТАКУ, Івану Яковичу КРАЙНІКУ, Петру Васильовичу РАГУЛІНУ, — зазначив у своєму виступі на зібранні колишній начальник галузевої служби колії Михайло СІЧНОЙ. – Її підтримали й інші наші колеги і чотири роки тому провели установчі збори, на які приїхала майже сотня ветеранів з усієї залізниці. Мені довірили очолити цю організацію, а заступником обрали одного із найдосвідченіших ветеранів Петра Васильовича Рагуліна. Тоді й було вирішено, що збиратимемось щороку. Це рішення ми виконуємо і ось уже проводимо четверте зібрання.

  Також Михайло Іванович зазначив, що головним завданням організації є підтримка ветеранів колійного господарства, які знаходяться на заслуженому відпочинку. Щоб не залишати їх наодинці із життєвими проб¬лемами, не дати «загубитись», а знаходити можливість для використання їхнього професійного досвіду, набутого за багато років праці на залізниці, передавати його нинішньому поколінню колійників, та й тим, хто лише опановує цю професію.

  Саме це й зумовило проведення зустрічі у Вінницькому транспортному коледжі, де навчають молодших спеціалістів колійного господарства. І не без гордості було відзначено, що серед учасників нинішнього зібрання було 27 випускників цього навчального закладу. У свій час вони отримали тут знання, згодом здобули й вищу освіту і трудились на залізниці, починаючи з первинних керівних посад і до найвищих.

  Серед таких і директор Де­пар­таменту безпеки руху ПАТ «Укрзалізниця» Олексій ВІННІЧУК.

  — Я не член вашої організації, оскільки не досягнув ще пенсійного віку, — зазначив Олексій Мико­лайович у своїй промові, — але охоче прийняв ваше запрошення. Мені приємно бути в колі ветеранів колійного господарства, які своєю наполегливою багаторічною працею створювали і удосконалювали основу залізниці. Цим ви заслужили слова вдячності від тих, хто користується послугами нашої галузі. А вам зичу міцного здоров’я і багато нових зустрічей у такому дружньому колі.

  — Я також ще не став членом вашої організації, — зауважив у своєму виступі начальник служби колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Віталій КАЛЮЖНИЙ, але хочу, щоб усі тут присутні зібрались через певний час, коли досягну 60-річного віку і вступатиму у ваше товариство. Хочу висловити всім вам велику вдячність за те, що ви своєю працею підтримували й розвивали колійне господарство столичної магістралі і передали його нам у хорошому стані.

  На зібранні виступили й чимало ветеранів. Вони ділились спога­дами, пов’язаними з роботою на залізниці. З вдячністю згадували своїх учителів, наставників, керівників, які дали їм знання, допомагали у становленні як спеціалістів колійного господарства. Багато з них згадували свої студентські роки, проведені, на той час, у Вінницькому технікумі залізничного транспорту, висловлювали слова вдячності викладачам. А директор коледжу Михайло ФАЛІШТИНСЬКИЙ у своїй промові подякував керівництву залізниці за підтримку навчального закладу та допомогу в організації виробничої практики на базі структурних підрозділів столичної магістралі. Також він зазначив, що випускники — гордість навчального закладу. І чим більші їхні досягнення, тим приємніше педагогам, які їх навчали. Так має бути й надалі, адже в коледжі навчаються хороші студенти, багато з яких продовжать сімейну справу – стануть залізничниками у другому, а то й у третьому поколінні. Крім того вони мають різноманітні творчі здібності.

  У цьому учасники зібрання переконались під час вокальних виступів творчої групи коледжу. Для ветеранів також була організована й культурна програма з відвіданням пам’ятних місць Вінниці та фонтану «Рошен». Відбулась і дружня вечеря, під час якої продовжувалось спілкування, лунали спогади, привітання… Словом, захід пройшов успішно. А попереду нові зустрічі, думається вони будуть також цікавими й корисними, адже збираються люди, яких поріднила залізнична колія.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05