РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 30 (11 серпня 2017) 

 • Подвійний успіх вагонників Жмеринки

  Конкурс професійної майстерності оглядачів-ремонтників вагонів, що відбувся днями на базі експлуатаційного вагонного депо Жмеринка, зібрав кращих фахівців експлуатаційних вагонних депо Південно-Західної залізниці.

  Він проводився у три етапи, де кожний з учасників повинен був продемонструвати не лише теоретичні знання, а й практичне застосування їх при технічному обслуговуванні вагонів та виконанні нормативів.


  Переможець конкурсу професійної майстерності оглядачів­ремонтників вагонів Південно-Західної залізниці Дмитро МИРОНЮК.

  Як зазначив один з організаторів конкурсу, заступник начальника експлуатаційного вагонного депо Жмеринка Роман БОНДАРЧУК, свої корективи у порядок проведення заходу внесла й погода. Через дощ, що тривав протягом всього періоду проведення конкурсу, учасникам довелося виконувати практичні завдання та нормативи, додатково вдягнувши дощовики, які захищали від негоди, проте дещо заважали у швидкості рухів. Та це суттєво й не вплинуло на кінцевий результат, про що свідчить хоча б час, показаний всіма конкурсантами при виконанні нормативу при заміні кінцевого крана. Всі учасники конкурсу вклалися у відведений термін, а двоє з них – козятинець Дмитро ЖУРАВЕЛЬ та жмеринчанин Дмитро МИРОНЮК — отримали ще й додаткові 5 та 10 балів відповідно, бо перевершили цей час на декілька хвилин (Миронюк виконав норматив за 4 хв 51 сек, а Журавель — за 5 хв 56 сек).

  Варто зазначити, що Дмитро Миронюк набрав найбільшу кількість балів і на етапі тестування та правильності запов­нення довідки форми ВУ-45. У нього також був найкращий результат при практичному застосуванні знань за технічного обслуговування вагонів. Тож цілком закономірно, що він став переможцем конкурсу професійної майстерності оглядачів­ремонтників вагонів Південно-Західної залізниці.

  А ось для того, щоб визначити другого та третього призерів, довелося проводити додатковий етап. І жмеринчанин Костянтин ГРИНЮК, і Юрій ГРИЩЕНКО (ВЧДЕ Конотоп) на фініші набрали однакову кількість балів, тому лише додаткове завдання (заповнення довідки ВУ-23) визначило, хто з них посяде місце слідом за переможцем. Тут більше поталанило оглядачу-ремонтнику вагонів з Конотопа.

  Підбиваючи підсумки, член конкурсної комісії інженер з приймання вагонів служби вагонного господарства Євген МАМОНТОВ відзначив якісну організацію та професійну підготовку всіх учасників. За підсумками заходу визначилися й оглядачі-ремонтники вагонів, які невдовзі представлятимуть столичну магістраль на подібному конкурсі вже за звання кращого оглядача-ремонтника вагонів серед усіх філій ПАТ «Укрзалізниця».

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05