РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 30 (11 серпня 2017) 

 • «Жнива» на платформах

  Так уже заведено, що літо — жнивна пора не лише для хліборобів. Це також час активної роботи для працівників сталевої магістралі. Отож і будівельники Коростенського будівельно-монтажного управління цієї пори «жнивують» далеко від рідних коростенських теренів. Де ж саме, кореспондент «Робітничого слова» мала нагоду побачити на власні очі.


  Олексій ЮРКОВСЬКИЙ, Віталій СМИКОВСЬКИЙ, Віталій МОРОЗ, Сергій СОЛОВЙОВ,
  Михайло ХОМЧУК та Андрій МІНЕНКО закладають основи платформи в Макійчуковому.

  Головний інженер БМЕУ-4 Володимир КУШНЕРЧУК, який оглядав роботу підлеглих на об’єктах і надавав їм необхідні настанови, пояснив, що на балансі БМЕУ перебувають, серед багатьох інших споруд, і пасажирські платформи. Вони теж вимагають неабиякої уваги будівельників, але коли невеликі «косметичні» ремонти вже не допомагають, то потрібно здійснювати повну заміну. Саме це й відбувається на зупинному пункті Макійчукове.

  Розташований він між залізничними станціями Клавдієве та Бородянка, поряд із селом Пилиповичі. Зупинний пункт, відкритий для пасажирського руху у 1958 р., названий на честь партизана з місцевих країв Миколи МАКІЙЧУКА, який загинув у 1943-му. Як пише Вікіпедія, сучасного вигляду зупинний пункт набув після 1968 р., коли було електрифіковано лінію Клавдієве—Тетерів.


  Машиністи екскаватора Сергій ЮЩЕНКО та Олександр ВІЛІВЧЕНКО, без допомоги яких не обійтися.

  Але з тих пір минуло чимало часу, і пасажирські платформи в Макійчуковому потрібно замінити. Нині будівництво якраз у розпалі. Керують ним виконроб Олексій ЮРКОВСЬКИЙ і майстер Віталій СМИКОВСЬКИЙ. Вони й розповіли, що тут будують для пасажирів дві нові платформи середнього типу. Залізобетонні вироби, які потрібні для об’єкта, вивантажують на ст. Бородянка. На будівництві задіяно два автокрани та два екскаватори — техніка, без якої не обійтися будівельникам. Звісно, не обійтися й без необхідних знань і навичок. Але серед тих, хто будує платформи на Макійчуковому, новачків у будівельній справі нема. Усі мають чималий досвід роботи на різних новобудовах: і муляр Андрій МІНЕНКО, і бетоняр Михайло ХОМЧУК, і тесля Віталій МОРОЗ, і машиністи екскаватора Сергій ЮЩЕНКО та Олександр ВІЛІВЧЕНКО. Познайомились тут також із будівельником­воїном, муляром Сергієм СОЛОВЙОВИМ, який захищав нашу державу в зоні АТО і знає, що таке обов’язок і відповідальність…


  Ігор НИЧИПОРЕНКО, Петро БІЛЯВСЬКИЙ та Михайло ШУЛЯР — серед тих,
  хто завершує будівництво платформи на зупинному пункті Новобіличі.

  Спілкувались з будівельниками і про ті новобудови, які вони вже завершили. Приміром, з. п. Хутір Гай, де вони трудились, сьогодні має ошатний вигляд. Безперечно, по завершенні будівництва і Макійчукове буде сучасним зупинним пунктом, а платформами скористатися зможуть пасажири різних категорій, адже тут і пандуси зводяться.

  Побували того дня ми ще на одному об’єкті, де працюють коростенські будівельники, — зупинному пункті Новобіличі. Як пояснив майстер Ігор КОВАЛЮК, торік збудували нову платформу вздовж непарної колії, зараз триває вже завершальний етап зведення високої платформи парної колії. Хто ж працює на цьому об’єкті? Познайомилися з муляром Петром БІЛЯВСЬКИМ, теслею Михайлом ШУЛЯРОМ, машиністом автокрана Ігорем НИЧИПОРЕНКОМ, машиністом екскаватора Володимиром ФЕДОРЕНКОМ і водієм Миколою ІСКОРОСТЕНСЬКИМ. Усі вони сподіваються, що їхня нелегка праця та зусилля будуть оцінені з вдячністю подорожанами.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05