РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (4 серпня 2017) 

 • Є контакт із кандидатами

  Ще недавно, заходячи до багатьох адмінбудівель структурних підрозділів залізниці, можна було побачити оголошення про те, що в галузі за браком вакантних місць прийом на роботу тимчасово не проводиться. Зараз на місці колишніх оголошень можна побачити вже інші – про прийом на роботу. Особ¬ливо працівників робітничих професій, потреба в яких у трудових колективах залізничників останнім часом стала досить актуальною.

  У Жмеринській дирекції залізничних перевезень нещодавно відбувся день відкритих дверей – захід, основною метою якого було ознайомлення потенційних кандидатів на вакантні посади робітничих професій зі специфікою роботи на залізниці, умовами праці та вимогами, яким повинен відповідати працівник залізничного транспорту. Як зазначив один з організаторів цього заходу — начальник відділу кадрів дирекції Олександр ЯРЕМЧУК, того дня декілька десятків мешканців міста та району виявили бажання працевлаштуватися на залізниці, а для цього поближче познайомитися зі специфікою майбутньої роботи. До Жмеринки приїхали й ті, хто хоче працювати на лінійних станціях дирекції. Тож з ними спілкувалися працівники відділу кадрів, керівники та фахівці підрозділів дирекції. Вони відповіли на питання, розповіли про особливості тієї чи іншої залізничної професії, пільги та соціальні гарантії працівників залізниці. Кожний зацікавлений у роботі в галузі потрапив до так званого резерву, де з кандидатами додатково буде проведено роботу співробітниками відділу кадрів.

  — Ми ближче познайомилися з кожним, хто хоче працювати у нас на залізниці, і це добре, — говорить Олександр Яремчук. – Вважаю це позитивним підсумком проведеного нами заходу. Ми встановили контакт з нашими потенційними працівниками, а вони отримали перспективу праце­влаштуватися. Тож над цим і будемо працювати вже разом.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05