РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1 (2 січня 2009) 

 • Важіль успіху - чіткий план дій

  На даний час у нашій країні здійснюється проект ТАСІС «Підтримка інтеграції України у пан-європейську транспортну мережу ТЕN-T», розрахований на фінансову підтримку з боку Євросоюзу для розвитку вітчизняного транспортного сектору. Йдеться мова про надання безпосередньої консультативної допомоги (вартує коштів) Міністерству транспорту та зв’язку України. Перше засідання Керуючого комітету з питань реалізації проекту міжнародної технічної допомоги, темою якого було розроблення та впровадження узгодженої та всеохоплюючої транспортної політики і стратегії для усіх видів транспорту, відбулося нещодавно у Мінтрансзв’язку.

  За словами керівника міжнародної групи експертів, яка працюватиме над втіленням наймасштабнішого проекту, Дагласа РАЗБАША, мета його майже 400 колег - упродовж 29 місяців визначити пріоритети для подальшого залучення необхідних інвестицій, підготувати необхідні передпроектні обґрунтування, врешті-решт оформити певним чином офіційні документи для отримання фінансових траншів. На все про все дається шість мільйонів євро. Як свідчить інформація для ЗМІ, пріоритетним напрямком вважається розвиток нових мультимодальних послуг для подальшого зростання обсягів внутрішньої і міжнародної торгівлі. Ключовим продуктом такого співробітництва буде розробка національного плану розвитку транспортного сектору на середню та довгострокову перспективу: на період з 2011 до 2015 рр. (перший етап) та до 2030 р. (другий етап).

  На переконання голови Керуючого комітету з питань реалізації проекту міжнародної технічної допомоги, заступника міністра Мінтрансзв’язку України Ігоря УРБАНСЬКОГО, серед найближчих планів міжнародних експертів - концентрація організаційних дій з метою здолання фінансово-економічної кризи у транспортному секторі української економіки. Системний графік заходів, на створення якого і буде використано шість млн. євро, дозволить використати відповідний досвід транспортників Старого світу. Чіткий план розвитку, вважає заступник міністра, своєрідний важіль на шляху до успіху в справі перетворення транспортного комплексу. Він допоможе у подальшому залучити суттєві валютні потоки від міжнародних фінансових організацій. Серед пріоритетів - розбудова автомобільних шляхів та залізничної інфраструктури України. Проте для впровадження попередніх техніко-економічних розрахунків у транспортну галузь, вважає І. Урбанський, необхідно гармонізувати не менше чотирьох законів України, які стосуються транспортної сфери. Отже, додасться роботи народним обранцям у Верховній Раді України.

  Чи скористаються експерти наданою сумою у шість мільйонів європейської валюти із користю для української транспортної мережі - покаже час. Але в умовах нинішньої кризи цей крок уперед вселяє оптимізм.

  Віктор НОВИЙ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05