РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (4 серпня 2017) 

 • Гирьові баталії

  Гирьовий спорт виявився не таким видовищним, як армреслінг. Але, до слова, в процесі тренувань, як ні в якій іншій дисципліні, спортсмени демонструють свою витривалість, силу волі та загартовують справжній характер, такий необхідний для перемоги.

  Вага гирі — 24 кг, 10 хв на вправу. Підрахувати складно, скільки тонн підняли спортсмени. Але результат очевидний — переміг сильніший.

  У кожній ваговій категорії боротьба за призові місця супроводжувалася високими результатами. У кожного своя тактика, починаючи з підходу до гирі і закінчуючи її опусканням. А як же по іншому? Як стверджують гирьовики, без навиків та досвіду легко можна отримати травму.


  Сергій ЛОГОВИК сподівається й надалі перемагати.

  І що цікаво, атмосфера тут тепла і приємна. Тихо. Йде підрахунок кількості ривків. Лише зрідка чутно підбадьорювання вболівальників: «Давай! Ти можеш ще!».

  Не поступився в силі і витривалості молодим спортсменам Олег ЧУМАКОВ — монтер колії ст. Трипілля-Дніпровське. У свої 50 років кандидат у майстри спорту показав хороший результат – 181 раз у категорії до 70 кг, за що отримав «золото». Перевівши дух, зізнався, що вправу виконував не в повну силу через травмування спини. А всю міць та кращий результат продемонструє на змаганнях у Харкові. Планує перемогти.

  Та що тут казати, кожен спортсмен унікальний. Сергій ЛОГОВИК – оглядач­ремонтник вагонів. Його результат – 87 разів у ваговій категорії понад 90 кг.

  — Мій дід Сашко, батько Микола піднімали гирі. Тепер родинну естафету продовжую я. Але наша вагою в 32 кг передається з покоління в покоління та займає центральне місце не лише в моєму житті, а й у квартирі. Я дуже вдячний талановитому тренеру Юрію РОЗУМЕНКУ. Він вміє зацікавити. Тому я завжди фізично підготовлений і готовий перемагати. Головне — налаштуватися на перемогу та відчувати підтримку родини та друзів, — зізнався Сергій.

  Команди висловили велику вдячність головному судді змагань Олександру АНДРІЄНКУ за прекрасну організацію.

  До швидкої зустрічі в м. Харків, переможці!

  Тетяна ШЕМЧУК, Фото Олега СІРИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05