РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (4 серпня 2017) 

 • Успіхи майстрів армреслінгу

  За традицією найбільш видовищними виявилися змагання з армреслінгу та гирьового спорту. Ось наші рукоборці — міцні, сильні, спритні. Змагання відбулись за медалі серед чоловіків у вагових категоріях до 70 кг, від 70 до 90, понад 90 кг.

  Рукоборці ще тільки-но починали змагатися, а в повітрі повис­ло напруження. Спостерігати за ними — одне задоволення. Адже кожному, хто підходить до столу, хочеться перемогти.


  Рукоборство за лідерство.

  Спортивні баталії приковували увагу вболівальників, які активно підтримували аматорів та допомагали розслабитися напруженим м’язам борця любимої команди після закінчення поєдинку.

  Удача, як і належить, була на боці то одного, то іншого спортсмена. У когось сильнішою виявилася права рука, у когось — ліва. Кожна вправа — як остання, а емоції — через край.

  Боротьба за правилами завжди красива. Азарт, в якому перебувають учасники, щирі пристрасті розпалювалися з кожною секундою.

  Яскравих поєдинків на цих змаганнях було багато, але суддя Вікторія КАРБОПОЛЬЦЕВА – чемпіонка Європи з армреслінгу, срібна призерка Кубка України, бронзова призерка чемпіонату України, кандидат у майстри спорту зазначила деякі імена окремо: Сергій ШАПОВАЛ, Олександр БАЙЛИЧЕНКО, Іван ГАРКУША, Олег НЕЧИПОРЧУК, Сергій БУРЯЧЕНКО та Влад ЛУКІЯНЧУК, виступи яких завжди привертають пильну увагу. На її думку, хлопці подають великі надії. Так що, поживемо — побачимо.

  Без сумнівів, найбільш емоційною стала участь Олександра Байличенка з моторвагонного депо Фастів.

  Охоче ділиться історією свого успіху Олександр (вагова категорія до 90 кг): «Я люблю армреслінг. Сьогодні не зовсім підготовлений через травмування. А ще дуже серйозні суперники. Перемогти допомогли чотири роки тренувань. Техніка вирішує все. Мені складно тягнути час, я беру швидкістю. По життю я позитивна і емоційна людина».
   

  Тетяна ШЕМЧУК, Фото Олега СІРИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05