РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (4 серпня 2017) 

 • Снаряди… на колії

  Повідомлення про знайдені снаряди часів Другої світової війни на ст. Житомир поширилося по багатьох інтернет-сайтах. Ми ж звернулися за коментарем, щоб отримати інформацію з перших вуст, до в. о. начальника ст. Житомир Станіслава ГУСАКІВСЬКОГО.

  Станіслав Владиславович розповів про те, що 24 липня йому повідомила чергова по ст. Наталія БЕЗВЕРХА, що надійшла інформація від складача поїздів Максима ГУЛІНСЬКОГО про небезпечну знахідку на коліях. Саме складач поїздів під час робочої зміни виявив біля стрілочного переводу № 63 два предмети, покритих іржею, схожих на снаряди. Уважний залізничник оперативно повідомив про це на станцію. Після були викликані працівники поліції, управління з надзвичайних ситуацій і інших служб, які, згідно з інструкцією, мають бути повідомлені в таких випадках. Місце знахідки огородили. Рух по стрілочному переводу був закритий.

  А далі вже працювали фахівці-вибухотехніки. За попереднім їхнім висновком, це артилерійські снаряди калібру 76 мм, зі слідами корозії. За інформацією управління патрульної поліції, з приводу цієї події триває перевірка. Зараз снаряди вже знешкоджені на військовому полігоні.

  — Ця подія на ст. Житомир на графік руху поїздів не вплинула, — сказав Станіслав Гусаківський. — Чітко спрацювали всі служби, залізничники ж були оперативними у плані інформування. І передусім – один з наймолодших працівників станції, складач поїздів Максим Гулінський.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05