РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (28 липня 2017) 

 • Творче літо групи «Кураж»

  «Над чим цього літа працює група «Кураж»? – запитую її фронтмена Івана СУПРУНА, начальника проектно-кошторисного бюро Конотопського БМЕУ. «Готуємося до концерту з нагоди 358-ліття Конотопської битви», — відповів він.

  Група «Кураж» існує при Будинку науки і техніки вже понад 15 років. За цей час створено немало цікавих пісень, записано три компакт­диски, до речі, на власній базі, та головне – сотні конотопчан стали шанувальниками цього музичного гурту. Гурту, який співає завжди наживо і лише свої пісні.

  Але не тільки підготовкою до концерту переймається творчий колектив. Нещодавно в Конотопі відбувся регіональний конкурс «Зірки надій», в якому брали участь співаки віком від 10 до 16 років з багатьох міст Сумської області. Як свідчили звіти з цього мистецького змагання, земля наша талантами багата. Одна з конкурсанток, наприклад, виконувала пісні українською, молдавською та французькою мовами. На прохання організаторів конкурсу група «Кураж» у своїй студії робить якісні аудіозаписи виступів для трансляції по місцевому FM-радіо.

  До речі, про мову. Більшість репертуару групи «Кураж» виконувалася російською. Але тепер уже є його український авторський переклад. «І пісні зазвучали по-новому», — говорить керівник гурту. Ще б пак, за мелодійністю українська мова не поступається італійській.

  А ще незабаром конотопчани почують «Колискову Конотопу» — нову ліричну пісню Івана Супруна, яка, безумовно, теж сподобається слухачам.

  Півторагодинний концерт групи «Кураж» відбувся на другий день святкування 358-ї річниці Конотопської битви і зібрав чималу аудиторію. Того ж вечора в Конотопі виступав творчий колектив «Варйон», наступного — гурти «Кораллі», «Тарута» і «Тінь сонця».

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05