РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (28 липня 2017) 

 • Дозвольте бути щасливою!

  Як бути завжди привабливою та бажаною, чи залежить успіх чоловіка від того, що про нього думає дружина? На які вибрики здатна ображена жінка та що ховається за словом «кохання»?

  Творчість і кохання. Інтимна лірика в сучасному літературному просторі. Це лише деякі окрайці душевної розмови, що виявилась насиченою і наповнюючою для її учасників.

  Ця жінка схожа на квітку. Щось у ній є від екзотичної орхідеї і гордого гладіолуса, розкішного латаття і полохливої ружі. Щира й відкрита, але незламна буремними протягами життя, вона дуже добре знає, чого хоче, але по-панськи бавить себе несподіванками. Поетеса, прозаїк, журналіст, член НСПУ, спілки краєзнавців України, переможець і лауреат численних міжнародних та всеукраїнських премій і конкурсів.


  Чудовий настрій та позитивні емоції у Галереї мистецтв Центральної районної бібліотеки ім. Павла Загребельного.

  Тримаю в руках дев’яту книгу з доробку Тетяни Павлівни ЧЕРЕП-ПЕРОГАНИЧ «Осінь дорослої жінки». Та навмисно не буду перенасичувати текст цитатами, використовуватиму їх з метою злегка розсіяти краплинки поезії, щоб вам, шановний читачу, якомога скоріше захотілось потрапити під зливу інтимної лірики поетеси.

  «Я роздягаюсь, мов осінь,

  Як лист – скидаю всі невдачі.

  Печалі — птахами у просинь,

  Лиш інколи дощами плачу.

  Стою оголено­відверта.

  Чекаю — прийдеш, обігрієш.

  Я від любові можу вмерти!

  Така от! Що із цим ти вдієш?

  Дар маю накидати пута —

  То королеви, то повії.

  Чи не боїшся поруч бути

  Зі мною, друже­вітровію?»

  У Тетяни за плечима немає торби образ, хоча долю її легкою не назвеш.

  …Її справжнім батьком Павло став, коли дівча спиналося на ніжки й робило перші кроки. Квартируючи поряд з мамою Тетяни, він зрозумів що найрідніші люди у його житті — поруч, за стіною, й удочерив дівчинку у дев’ятимісячному віці. Саме батько допоміг видати першу збірку поезій «Ідуть дощі». Не без допомоги дядька Анатолія, який на той час був головою сільради та зміг оформити кредит на оплату друкарських послуг…

  Свій перший вірш написала у 10 років, а з 13-ти вже писала до районної газети…

  Пройшовши болючим шляхом двох невдалих шлюбів, переживши «дивну любов зі свіжими синцями», вона з 12-річним сином та валізою в руках переїхала до столиці. Саме тут зуміла подякувати минулому, перестала боятися, позбавилась ілюзій і зрозуміла: «Інколи головне — прокинутися вчасно». Знявши рожеві окуляри, але не позбавивши себе бажання закохуватися, побачила того, хто став її коханим чоловіком. Народила Богом даного синочка.

  Сьогодні вона «як дуб міцна, як сонце — неспалима», звертаючись до жіноцтва, говорить про те, що не варто боятися втрачати, не варто боятися вчинків. Це краще, аніж шкодувати згодом про нерішучість. Не варто стримувати свій потяг до чоловіка, але важливо й не перетворитись на рабиню його примх: «Я сьогодні дружина кохана, А завтра, гляди, поміж хмар твоя жінка — лелека…»

  — Не можна позбавляти себе насолоди бути щасливою. І не варто цуратися звичних речей, які можуть приносити задоволення. У мене ніколи не болить голова, — зізнається Тетяна, коли говорить про інтимні стосунки. — Я не боюсь сказати, що на похмілля найкраще пишеться…

  У віршах про кохання образ жінки, вимальованої рядками поетеси, то спокусливо-п’янкий, то цнотливо¬недоторканий. Почуття, мов хвилі, лоскочуть і спонукають до найпотаємніших бажань.

  «Щастя до чаю —

  Очі твої навпроти.

  Знаєш, а я не проти.

  Знаю, що все минає.

  Але вже зараз хочу

  Багато цукру і м’яти.

  А потім тебе обійняти,

  А потім удвох

  Постіль зім’яти…

  А далі?

  А далі — не знаю…

  Сьогодні

  Я чай замовляю!»

  …Нещодавно ми стали учасниками творчого дійства «Три жінки. Три долі. В одній поетичній строфі» у Галереї мистецтв Центральної районної бібліотеки ім. Павла Загребельного, де звучали проникливі, до болю відверті і сміливі твори Тетяни Череп-Пероганич; прозаїка, драматурга, перекладачки, поетеси Анни БАГРЯНОЇ; поетеси, психолога Лілії БАТЮК­НЕЧИПОРЕНКО.

  Чудовий настрій та позитивні емоції – саме те, що є найбільшим дефіцитом сьогодні. Його подарували ці героїчні жінки.

  — Ми самі творимо свої долі. Об’єднуємо навколо себе тих людей, котрих ми варті, — закцентувала модератор свята, поетеса, волонтерка, голова ГО «Творча сотня. Рух до Перемоги» Оксана РАДУШИНСЬКА.
   

  Валентина КОЛЯДА, Фото Олега СІРИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05