РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (28 липня 2017) 

 • Білі розпочинають і...

  ШАШКИ

  Суддя змагань Ростислав ДЕЙНЕГА родом із залізничного Фастова, проте за грою спортсменів-залізничників слідкуватиме вперше. Досвід одразу помітно. Він дуже швидко вираховує передбачуваний результат гри ще задовго до її закінчення.


  Олександр ШЕВЧУК в шашки грає з трьох років.

  Як вийти з «нічиєї», чи принесе повтор ходів потрібний результат? Над цими питаннями розмірковували разом із вболівальниками й ми. Найдовшою та найнапруженішою виявилась партія, в якій змагались Олександр ШЕВЧУК та Віктор СУДАКЕВИЧ. Швидкі рухи на дошці й миттєві на годиннику здавалося б виводили з рівноваги. Та лише не переможця, який зізнався, що почав грати у шахи з трьох (!) років. Оглядач­ремонтник вагоноремонтного експлуатаційного депо Козятин Олександр Шевчук отримав неймовірне задоволення від перемоги. «У минулому році була лише «бронза», — зізнається Олександр. — Значить, стверджуємося!» — усміхається та разом з колегами прямує підтримувати волейболістів. До речі, вболівальники-гравці саме з Козятинщини на ХІХ Спартакіаді могли б по праву і за підтримку волейбольних змагань отримати «срібло». «Золото» таки знову «осіло» на коні – у найорганізованіших конотопчан. Проте це моя суб’єктивна думка. Хтось вважає по-іншому?


  Віталій ДУДНИК. Із новачків — у переможці.

  За командою новачків у першість потрапила б, мабуть, Жмеринка. Знайомимося з помічником машиніста з локомотивного депо Жмеринка Віталієм ДУДНИКОМ. Він вперше на змаганнях у столиці й переповнений враженнями, а ще не без усмішки зазначає, що шашками почав захоплюватись недавно.

  Що не кажіть, а будь¬-які прикрощі — будь-то погіршення погоди, відсутність форми чи спортивний марш радянських часів, який у молодого покоління викликає не лише усмішку, — одразу відходять на задній план, коли очі вбирають золотисто­сонячний блиск медалей та кубків. Втомлені та щасливі обличчя вмить веселішають перед спалахом фотокамер. А переможці тут — наснага, завзяття, витримка, сила, інтелект і щирі усмішки!

  ШАХИ

  Спортивний марафон за шахівницями хоча й був меншим у часі, ніж, наприклад, футбол чи волейбол, але за напруженням та хвилюванням виявився не менш захоплюючим.

  Відомі у залізничних колах столичної магістралі шахісти Олена ПРОЦЕНКО, Тетяна АВДЄЄВА, Ірина МАЗУР, Володимир ЯНЮК і Дмитро КОВАЛЬОВ і цьогоріч, незважаючи на досвід, не приховували хвилювання.


  Олександр ШАПОВАЛОВ - «Зіграйте зі мною у шахи, і я скажу, хто ви».

  Олександр ШАПОВАЛОВ уже втретє представляє Конотопську дирекцію на спортивних змаганнях такого рівня. Грає в шахи з шести років. Як батько навчив грати ще перед школою, так і до цього часу приймальник поїздів ст. Хутір Михайлівський практикується: як у вісім різних способів поставити мат у два ходи, як, не нехтуючи і 355-ма іншими, поставити його у три ходи. Та складні шахові задачі під силу спортсменам-­аматорам. Це вкотре довели залізничники у шахових баталіях.
   

  Валентина КОЛЯДА, Фото Олега СІРИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05