РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (28 липня 2017) 

 • Життєвий стиль Євгена Хрипуна

  Трудова біографія Євгена Хрипуна, чергового об’єднаного поста ст. Дарниця, схожа на багато інших історій тих, хто розпочинав свій шлях на залізниці. Він добре знає свою справу, принциповий, доброзичливий, завжди готовий прийти на допомогу.


  Євген ХРИПУН отримує інформацію від поїзного диспетчера.

  Євген Хрипун, захистивши диплом магістра в Українському державному університеті залізничного транспорту (м. Харків), працевлаштувався черговим по парку на ст. Дарниця. До цього закінчив бакалаврський курс у Донецькому університеті залізничного транспорту.

  Та це вже історія. Наразі маємо повноцінного фахівця, який уже два роки живе життям вузлової станції.

  — Усім знайомі ті обставини, які змушують нас, донеччан, — починає свою розповідь Євген ХРИПУН, — їхати з рідного міста. На сході — війна. Тому вже два роки ми з мамою, Світланою Олександрівною, живемо в Києві. Працюємо і поступово призвичаюємося до життя в столиці. Головне, що є робота. Коли мені запропонували у 2016 р. посаду чергового, я, незважаючи на свій молодий вік (23 роки), відразу погодився. Було б марно не використати такий шанс. Я переконаний, що все залежить від людини, і трішки везіння. Слід зауважити, що наша робота досить специфічна. Черговий по станції керує маневровою роботою, віддає розпорядження машиністу, приймає і відправляє поїзди. Від його грамотних дій залежить безпека руху на залізниці. Розумію, що на мені лежить велика відповідальність. Але те, що робота приносить задоволення й додає снаги, мене дуже тішить.

  Свій перший день на посаді чергового Євген Хрипун пам'ятає до найдрібніших подробиць. Хвилювався. Але впевненості надавала підтримка досвідчених колег, які щедро ділилися з молодим спеціалістом професійними знаннями і секретами майстерності. Адже на об’єднаному посту станції поруч працює ще два чергових і два оператори.

  Під час бесіди Євген розповідає про те, чому обрав професію залізничника. Після закінчення школи з золотою медаллю мав хороші перспективи вступити в будь¬який університет Донецька, але усвідомлено вибрав професію залізничника. Сьогодні Євген живе роботою і радіє з того, що мрія, пов'язана з вибором професії, здійснилася.

  Наразі Євген готовий підвищувати свою кваліфікацію, працювати максимально результативно і постійно самовдосконалюватися. Він має бажання поступово підніматися по кар’єрних щаблях. Варто зазначити, що людина, яка працює черговим, набувши досвіду на станції, буде впевнено почуватися на будь¬якій іншій посаді.

  — Для мене ця посада – чудова нагода набратись досвіду і професійної майстерності. Усе, що роблю і чим захоплююся, — це, в першу чергу, мені цікаво. Оскільки мені це подобається, то й робити це намагаюсь якісно. Я мрію досягти нових вершин у своїй професії, не боюся змін і нових складних завдань. Впевнений, що зможу впоратися з тими викликами, які підносить доля, і вважаю, щоб у майбутньому чогось досягти, потрібно мати досвід роботи. Адже на залізничному транспорті, навіть з престижними дипломами, без практичних знань у професії немає чого робити. Бажано самому в усьому розібратися. А ще я вірю, що на нашій залізниці будуть зміни. Головне – не зупинятися на досягнутому, йти вперед. І ті, хто правильно, як кажуть, піймають хвилю, зможуть у подальшому працювати і приносити користь залізничній галузі, — підсумовує Євген Хрипун.
   

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Олега СІРИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05