РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (28 липня 2017) 

 • Надія Добрининського кварталу

  — Роль, яку відіграє випадок життєвого шляху, є великою, — вважає начальник станції Неданчичі Надія МОГИР. Справді, наші думки часто приводять нас у ті місця, які згодом дозволяють реалізувати власний життєвий потенціал.

  За власне кар’єрне зростання багато професіоналів дякують першим наставникам. Надія Василівна вдячна за перші залізничні уроки колишньому начальнику Київської дирекції залізничних перевезень Володимиру ПЕТРЕНКУ.


  Хазяйка станції Неданчичі Надія МОГИР зустрічає електропоїзд із Чернігова.

  Надія Василівна родом з мальовничої Пере­яславщини. У далекі 90-ті випускниця столичного технікуму залізничного транспорту отримала призначення на цю невеличку станцію, що на відстані 40 км від ЧАЕС. Про те, як працюється у третій зоні відчуження після аварії на атомній станції, думаю, описати коротко. Нелегко. Навіть після понад 31-літніх роковин від дня вибуху розлюченого реактора. Очолювати колектив, де працюють п’ятеро чергових по станції, два комерційних агенти та один станційний працівник, Н. Могир довірено 13 років тому. Робота керівника станції п’ятого класу базується на забезпеченні сталого функціонування суміжних структурних підрозділів та під’їзних колій до підприємств м. Славутич.


  «Нечасті гості — журналісти», — таку думку почули від станційної працівниці Інни ВОЙТЮШЕНКО,
  комерційного агента Галини СТЕЧЕНКО та чергового по станції Валерія САПОНА.
  «Чекаємо!», — додала наостанок начальник станції Неданчичі Н. МОГИР.

  Місто, де мешкають 25 тис. жителів, нещодавно відсвяткувало 30-річчя. Залишатися молодим Славутичу допомагає і моя сьогоднішня героїня. Депутат міської ради від населення Добрининського кварталу Надія Могир, яку обрано мешканцями Славутича від Партії ветеранів Афганістану, опікується проблемами онкохворих, яких, на жаль, багато в цьому місті. Виділення адресної матеріальної допомоги з бюджету міста для таких людей – це альфа, та далеко не омега у діяльності народної обраниці. Але на цьому рано ставити крапку. Вона переймається питаннями, які стосуються благоустрою міста над Дніпром. Одна із 26 людей, яким славутичани довірили місцеву владу, Н. Могир мріє про те, щоб у її рідному місті дитячі майданчики радували дітвору сучасним комфортом. Одна справа – дизайн, зовсім інша – пристосування гойдалок, каруселей тощо для відпочинку місцевої дітвори.

  Надія Василівна цінує працю колег­залізничників. Досвід роботи в галузі дозволяє начальнику станції Неданчичі стверджувати про те, що сучасній транспортній галузі давно не вистачає керівників на кшталт колишнього Міністра транспорту України—Генерального директора Укрзалізниці Георгія Кірпи. Вона вірить в те, що, попри всі перешкоди, з якими стикаються сьогодні залізничники, ПАТ «Укрзалізниця» має чудову перспективу.

  …Кава, яку за власним рецептом приготувала ДС, має неповторний смак. Цікавимося якістю місцевої аква¬віти, без якої духмяний напій втратив би насолоду. Відомі часи, коли на станції Неданчичі через вихід із ладу старезної водокачки проблема із постачанням води була надто актуальною. Як би повівся у цьому випадку недбайливий керівник колективу? Мабуть, чекав би, коли про актуальні проблеми станційників дізналися у високих кабінетах. Надія Могир діяла по¬іншому. З’ясувалося, свого часу колектив станції отримав суттєву допомогу від начальника Київської дирекції залізничних перевезень Володимира ЖЕЛЕЗНЯКА. Тепер залізничникам з Неданчичів непотрібно шукати воду у найближчих будинках села. На власні очі переконалися, як чудово функціонує сучасна установка із надання води безпосередньо у приміщення адміністрації станції. Ясна річ, посильну участь у впровадженні системи забезпечення питною водою брав весь маленький колектив організаторів руху по станції. Можна стверджувати, що Надія Василівна турбується не лише про власну другу батьківщину, якою є Славутич. Розквітає Добрининський квартал, радує око станція Неданчичі. У той час, коли на початку липня у столиці України вже відцвіли київські лілеї, на клумбі, за якою наглядає Н. Могир, ще лише розпускалися ці найясніші квіти. Барвисті рослини, які поливаються струмисто­запашною водою з місцевого водопроводу. Як казав поет, красиве і корисне на станції Неданчичі живе поруч з Надією з Добрининського кварталу.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олега СІРИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05