РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 27 (21 липня 2017) 

 • Гідні умови праці й достойна зарплата

  Стало вже традицією для Київської дирекції залізничних перевезень двічі на рік проводити дні відкритих дверей. І якщо раніше залізничники брали участь у таких заходах разом з Центрами зайнятості міста, профільними навчальними закладами, то минулого тижня Київська дирекція самостійно організувала такий день, згідно з наказом ПАТ «Укрзалізниця».


  Валентина ФЕЩЕНКО (праворуч) пояснює претендентам як можна
  обрати іншу професію і досягти в ній гарних результатів.

  День відкритих дверей, який відбувся 12 липня в актовій залі на ст. Київ­Пасажирський, запросив всіх бажаючих: оголошення було розклеєно на всіх приміських вокзалах, опубліковано в регіональній газеті та періодично диктор приміського вокзалу запрошував ознайомитися з вакантними посадами, які пропонує виробничий підрозділ Київської дирекції залізничних перевезень.

  Начальник відділу кадрів Київської дирекції залізничних перевезень Валентина ФЕЩЕНКО та начальник ст. Київ­Пасажирський Дмитро БЕЗРУЧКО розповіли відвідувачам заходу про залізницю, правила прийому на роботу та умови праці. Наголосили на тому, що у претендентів на посади є перспектива на індивідуальне навчання, а якщо набереться група, до прикладу складачів поїздів, то буде надано можливість пройти підготовку в Київській технічній школі залізничного транспорту. Після гості змогли поспілкуватися з представниками станцій Київ­Пасажирський та Дарниця, які зацікавлені в пошуку активних, готових навчатися людей.

  У ході заходу було представлено мультимедійну презентацію про професії, які нині затребувані на залізниці. Запропоновані посади для працевлаштування у Київській дирекції: складач поїздів, черговий по залізничній станції, оператор при черговому по станції, сигналіст, регулювальник швидкості руху вагонів, агент комерційний тощо. До слова, це невеличке, динамічне відео зробив Олександр АНТОНІК — фахівець Київської дирекції, випускник ДЕТУТу.

  — Такий захід не лише сприяє пошуку кандидатів на працевлаштування у наш підрозділ, а й дає відповідь, чому люди не хочуть попов­нювати ряди залізничників, – каже начальник відділу кадрів дирекції Валентина Фещенко. – Одним із багатьох завдань, що стоять перед нашою дирекцією, є пошук працівників, які відповідають вимогам залізничної галузі. Адже регіональна філія «Південно-Західна залізниця» завжди мала репутацію стабільного, потужного підприємства, з кваліфікованими кадрами і великим потенціалом. У нас один із найкращих серед підприємств України колективний договір, де передбачено соціальні гарантії для залізничників. Та все це не може втримати людей. Наразі ми потребуємо кваліфікованих працівників: складачів поїздів, прийомо­

  здавальників та інших. Розраховуємо на те, що цей захід допоможе підібрати фахівців. Всі вони заповнюють анкету, пишуть, яку посаду з вакантних хотіли б зайняти, а в графі очікування заробітної плати — не менше 10 тис. грн. Тож одна з причин, чому люди звільняються, — мала заробітна плата. Друга — ми не можемо обіцяти іногороднім житло, бо більшість працівників мешкають за межами столиці. На жаль, ми давно уже нічого не будуємо і у нас немає гуртожитків. А питання житла — взагалі болюча тема для залізничників, особливо для молоді. Сподіваюсь, що цей захід буде нам корисним у професійному плані.

  Для відвідувачів дня відкритих дверей така зустріч була цікавою і пізнавальною ще й тому, що чимало з них навіть не знали про професії, які задіяні в перевізному процесі. Старший інспектор кадрів ст. Київ­Пасажирський Галина РОСЬ наголосила на тому, що день відкритих дверей було організовано з метою надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць у підрозділі, дати можливість вирішити проблему працевлаштування, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу і тих, хто її шукає.

  Черговий по ст. Київ­Пасажирський Дмитро СОЛОГУБ:

  «Відпрацювавши зміну, вирішив завітати на день відкритих дверей. Розраховую знайти якусь вакансію. Хочеться спробувати себе на новій посаді, адже уже маю досвід роботи — мій стаж залізничника понад 10 років. Саме посада чергового, особливо на такій позакласній станції, досить напружена. В той же час моя заробітна плата — трохи більше 6 тисяч. Мені було б цікаво працювати ревізором».

  Станційний працівник ст. Бориспіль Галина ДОСІЙ:

  «Це добре, що організували такий захід. Тут відразу можна запитати у керівництва, які є перспективи для майбутнього працевлаштування. Хочу спробувати себе на посаді перонного контролера. Заповнила анкету і розраховую, що відділ кадрів мені щось запропонує».

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05