РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (14 липня 2017) 

 • За газетою – на костурах

  Проблема зі вчасною доставкою нашого видання до передплатників не є новиною. Як мінімум через тиждень «Магістраль-регіональна – «Робітниче слово» з’являється у поштових скриньках хмельничан, шепетівчан, коростенців, мешканців інших віддалених від столиці залізничних вузлів. Але щоб рівно на сім днів затримувалось наше видання до Василькова, що за 45 км від Києва, це вже, як кажуть, вершина нахабства.

  Дзвінок до редакції від колишнього начальника станції Васильків, інваліда 2-ї групи Івана ГОРБАЧА покликав у дорогу. Іван Дмитрович стурбований тим, що його не бажають зрозуміти чиновники із васильківського поштового відділення, що по вулиці Грушевського, 13. Часто ходити на пошту, долаючи з чотири десятки сходинок вгору та у зворотному напрямку, задоволення для хворої людини на хребтову недугу не надає.

  — А про газету все одно дізнаюсь, — говорить 88-річний чоловік. — Коли сидітимемо у приймальні, чекаючи на прийом до керівництва васильківських поштарів.

  Як виявиться з розмови із начальником васильківського відділення Ігорем МИРОГЛЯДОМ, він вперше чує про історію із невчасною доставкою залізничної газети. До сьогодні І. Горбач з’ясовував причини із відділом доставки періодичної преси. Та позитивних зрушень не було. Ну а тепер? Ігор Мирогляд повідомив, що через недбале виконання службових обов’язків поштаркою Наталією ГНЄНОЮ сталася ця пригода. У поштовому відділенні знають, що жінка, буває, із великим запізненням розносить кореспонденцію. Знають, та не роблять жодних висновків.

  — Із поштаркою проведемо відповідну бесіду, — запевнив начальник.

  P.S. Редакція навмисно розмістила світлини, що свідчать, як часом важко нашим передплатникам діставати правду у високих кабінетах. Дякуємо Іванові Дмитровичу Горбачу за відданість до нашого видання.
   

  Віктор ВІКТОРОВИЧ, Фото Олега СІРИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05