РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (14 липня 2017) 

 • Ярослав КОВАЛЬЧУК: «Наша суверенна Україна — це Соборний храм»

  На обкладинці першої збірки віршів юрисконсульта галузевої служби приміських пасажирських перевезень Ярослава КОВАЛЬЧУКА – сам автор. А відкриває збірку, що має красномовну назву «У всесвіті любові», невеличкий розділ «Стежка до Бога». Тож моє перше запитання до самодіяльного поета про те, скільки років він створював цю збірку?

  — Вірші я почав писати у 1998 р. Спонукала до цього неприйнятна смерть відомого співака Назарія Яремчука.

  Збірка «У всесвіті любові» охоплює собою написані поетичні твори, які, на думку моїх відданих шанувальників та на моє особисте переконання, є найкращими за змістом та формою в моєму творчому доробку. Згадані поезії я писав упродовж 1998—2004 рр. у різних населених пунктах (Києві, Умані, Вишгороді, Гайсині, Петропавлівській Борщагівці, Чайці).

  Кожна людина має право на справжнє щастя, яке я в одному зі своїх віршів називаю «Пресвятим чертогом». Досягнути цього стану може лише людина, в чистому серці якої квітує нев’януча віра у всеправедного Бога.

  — Ваш вірш «Ми без Бога ніхто» датується 2014 р. Це рік після Майдану, рік початку російської агресії в Україні. Цікавить ваше відношення до цих подій.

  — Станом на сьогодні український народ, будучи повноправним членом міжнародної спільноти, водночас веде запеклу боротьбу з різними ворогами. Під останніми потрібно розуміти внутрішнього агресора (лукавих олігархів) та зовнішнього (підлих терористів).

  Я вірю в те, що військові дії, що тривають у східних регіонах нашої землі, скоро припиняться. Й наша багатостраждальна, але нескорена Україна, відродившись, увійде в еліту світових держав.

  — Пане Ярославе, на жаль, не всі із сучасників поділяють Ваші погляди про те, щоб не перетворювати «на руїни собор своєї України, оскільки ти – його цеглина, що називається Людина».

  — Наша суверенна Україна — це Соборний храм, що б’є у «дзвони малинові незгасимої любові». А кожен з нас уособ­лює собою маленьку і міцну цеглину цієї величної споруди, що підносить свої золоті куполи до святих небес.

  — Життя – це чорно­біла смуга. Роботи це стосується також. Нереально постійно бути всюди першим та успішним. Психологи радять перечекати невдалі періоди спокійно, щоб свято настало й на Вашій вулиці! Ви задоволені своєю роботою?

  — Мій трудовий шлях є тернистим. Далеко не всі доручення, що я здійснюю, працюючи у службі приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Південно¬Західна залізниця», імпонують мені. Одначе моє єство втішає те, що за даним місцем роботи, а саме в технічному відділі й інших підрозділах, у мене з’явилися нові друзі. Незважаючи на те, що їх небагато, я вдячний Богові за те, що вони є в моїй долі.

  Я вірю в те, що скоро в моєму житті настануть істотні та світлі зміни. Іншими словами, одного чудесного дня, ставши доктором філософії з права, я буду поєднувати викладацьку і наукову діяльності у відповідному інституті з практичною юриспруденцією у вищезгаданій філії.

  — Звідки черпаєте натхнення? Знаю, що готуєте нову збірку віршів. Розкажіть про неї.

  — Головним джерелом мого невичерпного натхнення є неповторна музика. Зокрема я є палким шанувальником співаків Іво Бобула й Назарія Яремчука, а також гуртів «Modern Talking» і «Міраж».

  Окрім того, я закоханий в задушевну поезію. Тобто, в моєму серці звучать різні вірші, авторами яких є вітчизняні та зарубіжні мислителі, наприклад, Т. Шевченко, Л. Костенко, В. Крищенко, А. Демиденко…

  Також не можу не зазначити те, що мені імпонує астрономія та езотерика.

  Моя нова книга, що завдяки Господній допомозі невдовзі побачить світ, матиме назву «Соборний храм». Вона, будучи логічним продовженням попередньої збірки «У всесвіті любові», водночас охоплюватиме собою непрості за змістом роздуми про найвеличніше почуття, що приносить у багатогранний всесвіт невичерпну Гармонію – взаємну та палку Любов.

  — Дякую за інтерв’ю! Бажаю успіхів і натхнення!

  Я ПРОДОВЖУЮ ЛЮБИТИ

  Мою ріку, прозору та глибоку,

  ніхто не зможе осушити,

  бо я, пізнавши Істину високу,

  Тебе продовжую любити!

  Мою оселю, чисту та гостинну,

  ніхто не зможе спопелити,

  бо я, пізнавши Істину первинну,

  Тебе продовжую любити!

  Мою дзвіницю, страдну й великодню,

  ніхто не зможе осквернити,

  бо я, пізнавши Істину господню,

  Тебе продовжую любити!

  Мою зорю, жагучу та яскраву,

  ніхто не зможе загасити,

  бо я, пізнавши Істину злотаву,

  Тебе продовжую любити!

  Мою октаву, жваву та ритмічну,

  ніхто не зможе заглушити,

  бо я, пізнавши Істину космічну,

  Тебе продовжую любити!

  Мою дзвіницю, страдну й великодню,

  ніхто не зможе осквернити,

  бо я, пізнавши Істину господню,

  Тебе продовжую любити!
   

  Спілкувався Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05