РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (14 липня 2017) 

 • Таджик з Узбекистану став захисником України

  У фойє адміністративної будівлі Козятинської дистанції колії поруч зі стендом з фотографіями кращих працівників цього структурного підрозділу залізниці можна побачити один дещо незвичний експонат. Це подяка командування 2-го мінометного батальйону 93-ї механізованої бригади, що виконує бойові завдання у зоні АТО, колективу дистанції колії за те, що виховав справжнього захисника нашої Вітчизни.


  Бригадир колії Руслан АБДУНАЗАРОВ

  Мова про колишнього працівника дистанції колії, а зараз бійця АТО Руслана Музафаровича АБДУНАЗАРОВА. «За час служби у зоні АТО він став взірцем рішучості та надійності у боротьбі за єдність України та захисті нашої землі від терористів та іноземної агресії, — зазначається в тексті подяки. – Прийміть від нас низький уклін вдячності та побажання міцного здоров’я й духу у вихованні таких захисників Вітчизни! Ми щиро віримо, що разом забезпечимо мир та спокій у нашій рідній країні».

  Бійцем АТО Руслан Абдуназаров став на початку 2016-го. До цього майже чверть століття пропрацював у Козятинській дистанції колії. Розпочинав монтером колії, а згодом й сам очолив бригаду колійників. Після демобілізації він повернувся у рідний колектив до своєї звичної роботи на залізниці.

  — За національністю я — таджик, однак народився та виріс в Узбекистані, — розповідає мій співрозмовник. — Після закінчення школи поїхав навчатися та працювати до Ленінграда. Там зустрів майбутню дружину Світлану, яка також навчалася у місті на Неві, хоча родом була з Козятина. Ми побралися, а на початку 90¬х переїхали до її батьків у Козятин. Тут я пішов на роботу у дистанцію колії, де працюю й досі.

  Коли розпочалася війна на сході країни, чимало друзів, знайомих та колег Руслана пішли до війська. Хто за призовом, хто за мобілізацією. Руслан Абдуназаров пішов добровольцем. Він сам прийшов до військкомату та написав рапорт з проханням призвати його до лав Збройних сил. Дома дружині сказав, що повістку отримав як усі мобілізовані. Це щоб зайвий раз не хвилювати.

  Пройшовши курс бойової підготовки у військовому навчальному центрі, він майже рік провів у зоні АТО. Був головним сержантом мінометної батареї. Воював сміливо та завзято. Під час одного з ворожих обстрілів отримав осколкове поранення в ногу. Про війну розповідає неохоче. Каже, що робив, як і всі його побратими, одну справу – захищав Батьківщину.

  — Хоч я й таджик з Узбекистану, та вважаю Україну своєю рідною країною, — говорить Руслан. – Тут я прожив більшу частину життя. Тут моя родина. Тут народилися та виросли дві мої доньки – Христина та Карина. Це місто та ця земля стали для мене своїми, рідними. Тому я й пішов на війну, щоб захистити їх. Як це зробив – не мені судити. Та я вважаю, що хоч частково виконав свій обов’язок.

  На згадку про участь в АТО Руслан привіз додому державний прапор України з автографами своїх бойових побратимів. Поруч з ним він зберігає й прапор Узбекистану, з яким також пройшов всю АТО. Ці два державних символи стали для нього дуже пам’ятними, безцінними.

  — Чимало моїх колег­побратимів віддали такі прапори в музеї своїх шкіл чи у місцеві музеї, — говорить він. – Я вирішив їх залишити у себе в родині. До своєї школи я вже, мабуть, ніколи не завітаю. А от для моїх дітей та онуків нехай вони стануть сімейними реліквіями!
   

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05