РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (14 липня 2017) 

 • Справжні фахівці на висоті

  Складні метеорологічні умови наприкінці червня — початку липня на території регіональної філії «Південно-Західна залізниця» (ПЗЗ), що спостерігались у багатьох областях України, призвели до пошкоджень ліній електропередач на дільницях столичної магістралі.


  Електромеханіки Сергій ВОЙТКО та Микола КОВАЛЕНКО проводять заміну вертикальних струн.

  Працівниками служби електропостачання ПЗЗ були оперативно організовані аварійно­відновлювальні бригади для усунення пошкоджень на аварійних дільницях. Завдяки чітким та злагодженим діям бригад енергетиків затримки в русі поїздів не було. Факт: не лише у випадках надзвичайних ситуацій енергетики столичної магістралі можуть проявити професійні вміння, а й при виконанні запланованих проектів фахівці теж, безперечно, завжди на висоті.


  Під час виконання робіт з регулювання контактної підвіски із заміною спрацьованих вузлів та деталей.

  Господарством електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця» приділяється значна увага впровадженню першочергових заходів з метою підвищення надійності безперебійної роботи технологічних пристроїв.

  Заслуговує на увагу стан справ на перегоні між ст. Баришівка та ст. Березань, де триває модернізація контактної мережі.

  Питання забезпечення матеріалами наразі є пріоритетним. Їх нестача – одна з основних проблем господарства. Але вихід, як кажуть, є завжди, тому виготовленням пристроїв енергетики займаються самотужки.

  Спостерігаючи за злагодженою роботою, зазначила, що працівники проявляють професійно важливі якості — зосередженість, ретельність, точність, наполегливість, уміння концентрувати увагу під час виконання складних з технологічної точки зору операцій і, звичайно, дисциплінованість.

  Отримавши інструктаж з безпеки та план роботи на день, 11 фахівців Дарницької дистанції електропостачання та Вінницького будівельно-монтажного поїзда миттєво почали працювати. Адже «вікно» закінчується о 14.00, а попереду — заміна консольних ізоляторів, вертикальних струн, фіксуючих затискачів, регулювання підвіски над парною колією перегону ст. Баришівка – ст. Березань.

  Як зазначив заступник начальника Дарницької дистанції електропостачання Андрій БАГНО, згідно з планом на даний час ведуться роботи щодо заміни елементів контактної мережі, де працюють три одиниці техніки – автомотриси АДМ-480, АДМ скм­104 та АДМ скм­66. Уже виконано роботи по непарній колії перегону ст. Бориспіль–ст. ім. Г. Кірпи. Триває оновлення енергетичної інфраструктури на перегоні ст. Баришівка—ст. Бориспіль, по закінченні яких розпочнеться планова робота на перегонах парної колії між ст. ім. Г. Кірпи—ст. Бориспіль та непарній колії ст. Мар’янівка–ст. Кононівка.


  Задоволений працею не великої, але сильної команди і начальник району контактної мережі (ЕЧК) Березань Віталій ТРИЩУК, який контролює виробничий процес на перегоні. А турбот у енергетиків завжди вистачає. До того ж виконують поставлені завдання завжди чітко та якісно.

  «На сьогодні заплановано здійснити заміну 40 струн, чотири консольних ізолятори, регулювання контактної підвіски тощо», — розповів Віталій Миколайович.

  Майстер ВБМП-392 Олег НАУМОВ впевнений, що саме енергетика є однією з важливих ланок на магістралі. «Ми виконуємо важливу місію, – каже Олег Лукич, — щодня підтримуючи контактну мережу в належному технічно справному стані для гарантування безперебійного та безпечного руху поїздів». А ще Олег Наумов розповів, що в колективі працюють фахівці, які вірні обраному шляху і люблять свою справу. Та вважає професію трохи «романтичною» через постійні відрядження, які у багатьох тривають вже не одне десятиріччя із короткими «відпустками» після трудової вахти. Але родини ставляться до цього з розумінням і щоразу з нетерпінням чекають на їхнє повернення.

  З початку робіт на перегоні ст. Баришівка–ст. Березань залізничні енергетики замінили 14 консольних ізолятори, 24 тяги, встановили чотири підкоси, 1 тис. вертикальних струн, один поперечний з’єднувач і два фіксатори. Роботи з модернізації тривають.

  Тетяна ШЕМЧУК, Фото Олега СІРИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05