РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24-25 (7 липня 2017) 

 • Кадри для первинних ланок із Вінниці

  Оновлення нашої галузі відбувається не лише за організаційним, технічним, а й кадровим напрямками. Тому на заміну тим, хто вийшов на пенсію, або піднявся вище службовими «сходинками», мають прийти молоді, але добре підготовлені кадри. А їх, серед інших закладів, навчають й у Вінницькому транспортному коледжі, який очолює Михайло ФАЛІШТИНСЬКИЙ. І днями тут відбувся випуск фахівців, які навчались за багатьма спеціальностями.


  Випускники – організатори руху поїздів.

  Головне, що нинішнього року майже усім випускникам було запропоновано працевлаштування на залізниці. Для цього перед випуском провели «ярмарок вакансій», для участі в якому були запрошені керівники кадрових органів виробничих підрозділів столичної магістралі. Щоправда, не усі погодились із пропозиціями, і це наводить на певні роздуми. Для чого було навчатись?

  Чи достатньо підготовлено молоде поповнення для залізниці? Цікавився у голів державних екзаменаційних комісій після захисту дипломних робіт випускниками.

  — У мене залишилось приємне враження від рівня підготовки майбутніх моїх колег, — зізнався в розмові голова державної кваліфікаційної комісії, начальник Жмеринської дистанції захисних лісонасаджень Володимир СВИСТУН. – Усі випускники успішно захистили дипломні роботи і продемонстрували високі знання, що стосуються лісового господарства.

  Похожі відповіді почув і від посадових осіб, які очолювали екзаменаційні комісії за іншими спеціальностями.

  Для підтвердження своїх слів вони називали прізвища кращих випускників. Серед них – Тетяна ЧОВНЮК, яка отримала червоний диплом молодшого спеціаліста з організації перевезень і управління на залізничному транспорті, Андрій ЛАШКЕВИЧ, В’ячеслав ЧЕПАЙКІН, які отримали той же фах і, хоч, до червоних дипломів не дотягнули, однак успішно навчались, брали активну участь у спортивних змаганнях та інтелектуальних конкурсах. Серед тих, хто освоював спеціальність лісове господарство – Василь ЦАРУН, який став призером всеукраїнської олімпіади зі спеціальних дисциплін, пов’язаних із його майбутньою професією. Галина БОНДАР стала призером обласної олімпіади з основ безпеки життєдіяльності. А серед фахівців колійного господарства відзначили Анастасію ШЕВЧУК, яка успішно навчалась, за що отримувала стипендію Президента України. Надія ЯРОВА була призером міжнародного конкурсу з української мови та літератури ім. Петра Яцика.

  Під час урочистого випускного заходу названих вище та й багатьох інших випускників директор коледжу Михайло Фаліштинський нагородив почесними грамотами за успішне навчання, активну участь у житті коледжу та спортивні досягнення.

  Усе це підтверджує, що у нашу галузь прийдуть хороші кадри первинної ланки із Вінниці, які успішно пройшли підготовку в одному із найстаріших залізничних навчальних закладів.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05