РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24-25 (7 липня 2017) 

 • Там панує атмосфера добра

  Двадцять один день триває таборування у «Зорьке». Із 16 червня розпочалася перша зміна, та уже тієї п’ятниці в дитячій оздоровниці закипіло життя – діти знайомляться швидко, а кожна їх година розписана – на байдикування просто немає часу. За цей час у таборі проведено чимало заходів.


  Даша КОЛЯДА (в центрі) у таборі знайшла багато друзів.

  Та ключовим стало вшанування воїнів, які наприкінці літа сорок першого загинули на берегах Сейму, захищаючи Конотоп від танків Гудеріана. Одна із могил – біля центрального входу «Зорьки». До неї діти 22 червня поклали квіти. А увечері у таборі відбувся тематичний концерт – звучали пісні про війну й воєнної пори. У першій частині концерту виступали господарі, у другій – службовці із військової частини, яка дислокується у Конотопі.


  Діти у «Зорьке люблять тренуватися.

  Словом, зміна розпочалася нормально. Бо педагогічний колектив досвідчений – не один рік у таборі працюють Тетяна ТИЩЕНКО, Тетяна БАЄВА, Вікторія КРУПОДЬОР, Оксана ЛЮТА, Ірина КОРОЛЬОВА. Відмінне харчування, розваг і справ достатньо… Хіба що погода підводить: – протягом першого тижня діти в озері через похолодання не купалися. Та огороджувальні сітки вже там поставлені. Директор табору Роман КРИВУНЬ говорить: «Та кожного дня температуру води міряємо. Як тільки лікар дозволить, відразу йдемо на озеро». На день виходу цього матеріалу погода сприяла повноцінному відпочинку.

  Що нового в «Зорьке» в цьому оздоровчому сезоні? Нове є. Облаштовано корт для великого тенісу. І тренажерний зал. Потрапити до нього, як з’ясувалося, не так уже й просто: тільки за графіком, бо кожному загонові відведено свій час. Бо дівчатка хочуть бути стрункими, а хлопчики сильними. Допомагає ж їм у цьому досвідчений педагог Олена ПАНЧЕНКО.

  Також з’явилися нові гуртки: англійської мови, кулінарний, образотворчого мистецтва та гурток ейдетики. Щоб ви не шукали по словниках цього слова, нагадаю, що ейдетикою називають комплекс вправ для розвитку пам’яті й образного мислення. І, звичайно, спортивні гуртки.

  Кожного вечора у таборі дискотека. Уже традиційна. Для всіх, до речі, — від малюків до найстарших із першого загону. Дітям вона дуже подобається.

  Коли зайшла мова про традиції, то варто згадати талісман «Зорьки» — Дмитра Шапіро. Його так жартома називають колеги. Він погоджується, бо щоліта у таборі із хто зна якого часу. Мабуть, від заснування. А «Зорьке» уже за шістдесят.

  А що думають діти про свій відпочинок?

  Ось Юля ПСЕХА (другий загін), із Чернігівщини:

  «У таборі я вже утретє, — говорить Юля. – Тут дуже класно».

  А це думка Юрка ВЕЛІ-ГОЦЬКОГО (теж 2 загін), із Бориспільського району:

  «Дуже гарно. Як буде можливість, ще приїду».

  Даша КОЛЯДА у таборі знайшла багато друзів. Їй тут теж подобається, і, зізналася вона, навіть додому в Київ не хочеться.

  Про табір «Зорьку» можна розповідати й розповідати. Бо тут дійсно гарно, добре, чудово. Бо тут завжди панувала і панує атмосфера добра, поваги до дитини, творчості, спокою затишного куточка над Сеймом, яку порушує лиш дитячий сміх.
   

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05