РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24-25 (7 липня 2017) 

 • Острів Борисенків біля берегів Снова

  Його звичайний робочий день починається рано вранці. Начальник Сновської дистанції колії Володимир БОРИСЕНКО квапиться на службу тоді, коли на тихих вулицях Щорса (колишня назва залізничного міста) ще не з’являються турботливі двірники. Володимир Миколайович привчив себе до цього режиму праці ще за часів роботи майстром з ремонту і реконструкції колії тут на рідній ПЧ-14.


  Ініціативу від нагороджених щодо створення спільної фотографії на згадку про урочисту подію
  з нагоди Дня Конституції України підтримали директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Григорій БЕВЗ
  та заступник голови Дорпрофсожу Олександр ЛОЗКО. Серед відзначених – начальник Сновської дистанції колії Володимир БОРИСЕНКО.
  Тож далі - матеріал, який має назву «Острів Борисенків біля берегів Снова», присвячений саме цьому професіоналу колійної справи.

  Починався трудовий шлях у далекому 1974 р., коли 17-річний випускник щорсівської десятирічки прийшов працювати у дистанцію колії слюсарем­ремонтником. Рік слюсарної практики, направлення на навчання у Харківський інститут інженерів залізничного транспорту. Все як у всіх, хто у середині 80-х намагався на все життя пов’язати власну долю із сталевими коліями. А рішення допомогла сформувати залізнична династія. Адже прадід та прабабка Володимира Борисенка працювали тут же колійними обхідниками, діди – теж залізничники, батько – машиніст у локомотивному депо. Продовжувач трудової династії у четвертому поколінні відслужив «по повній» у війську, повернувся у дистанцію вже як технік. Згодом Володимир Миколайович стане старшим інженером….


  Володимир БОРИСЕНКО із нагородою – знаком «Залізнична слава» ІІІ ступеня.

  Проводжаючи поглядом великі потоки поїздів, які на початку його інженерної кар’єри проходили ще не реконструйованими коліями, він мріяв про те, щоб на дільницях між Бахмачем і Деревинами та між Низківкою та Корюківкою пролягли колії на залізобетонних шпалах. Так і сталося. І тепер загальна протяжність колії, яка обслуговується трудівниками дистанції, дорівнює понад 274 км. Додайте до цього 19 стрілочних переводів, дев’ять переїздів, що охороняються черговими, не забудьте про 41 неохоронний переїзд, 52 мости, понад шість з половиною сотень погонних метрів водовідвідних труб та лотків. Ось приблизна картина господарства, яким опікуються сьогодні його підлеглі.

  Оригінальну думку, як на мене, висловив про свого колегу начальник станції Сновськ Станіслав СИПЛИВИЙ. Станіслав Миколайович вважає Володимира Борисенка людиною щирою, якщо справа стосується дружніх стосунків. Проте якщо виникають проблеми виробничого характеру, то, на думку ДееСа, більш динамічного та рішучого керівника, ніж Володимир Миколайович, на залізничному вузлі годі і шукати. С. Сипливому віриш на слово через те, що працюють обидва пліч­о­пліч протягом майже двох десятків років.

  Станіслав Миколайович вважає, що понад 11 років роботи В. Борисенка заступником начальника дистанції довели: у справі підвищення рівня надійності колії та гарантування безпеки руху поїздів такого інженера ще пошукати. Добрі слова на адресу Володимира Миколайовича почув від начальника служби колії Віталія КАЛЮЖНОГО та начальника сектору охорони праці Галини ВАСИЛЬКОВОЇ, голови первинної профспілкової організації локомотивного депо ст. Сновськ Анни ПОЛЮШКО. Є, як виявляється, у В. Борисенка раціоналізаторський хист. На терені станцій, які обслуговує ПЧ-14, за ініціативи його керівника впроваджено у роботу стрілочні переводи із поворотною серцевиною, за останнім словом винахідництва функціонує у дистанції пилорама. Цей перелік добрих справ можна продовжувати. Ясна річ, що новації не відбуваються без підтримки з боку умільців, яких у колективі дистанції чимало.

  … 27 червня 2017 р. Актова зала управління регіональної філії «ПЗЗ» зібрала нагороджених залізничників з нагоди Дня Конституції України. У першому ряду помічаю мого сьогоднішнього героя. Прошу приділити декілька хвилин для бесіди. Погоджується із короткочасною усмішкою на бадьорому обличчі. Говоритимемо про родину. Він вважає себе щасливим чоловіком поруч із дружиною Лідією Владиславівною, добрим батьком для сина Дмитра та доньки Юлії, люблячим дідом для онучок Єлизавети та Анни й онука Івана.

  … Коли майже 35 років тому на весільний рушник стали молоді і завзяті Борисенки — залізничник Володимир і лікар­стоматолог Лідія, близькі і знайомі їм бажали довгих років подружнього життя. Давно зав’янули пишні, буйні, пахучі троянди, солодковійні гвоздики, які дарували молодим гості. Але почуття їх не в’януть. Восени Володимир Миколайович та Лідія Владиславівна святкуватимуть коралове весілля. Це говорить про те, що сімейне життя склалося із тисяч днів, які провели разом чоловік та жінка, днів, що заповнені подіями і почуттями, які відчували обоє. Про таких кажуть як про єдиний організм, як корал, який створений з декількох тисяч маленьких частинок. Турботи, романтика, кохання – все поруч.

  У В. Борисенка чудове почуття гумору. Розповів: «Якось, повертаючись з відпочинку в Євпаторії разом із Лідією Владиславівною, опинилися в одному купе із старшим лейтенантом, в очах якого надовго поселився смуток. Причина смутку, очевидно, — у дружині військового, яка на вигляд нагадувала про те, що у будь¬-якій сімейній ситуації поруч з нею можна занепасти духом. Той офіцер бідкався про службу у Монголії за молодих років. Особистого життя у пустелі Гобі не склалося. Тож старший лейтенант мріяв про повернення до Союзу. На першій станції побачив свою єдину. У порівнянні із мешканками далеких монгольських степів і пустель вона здалася найкрасивішою…» До чого ця історія? Це доводить лише про те, що завдяки власній дружині Борисенко духом не занепав.

  На коралове весілля гості зазвичай дарують щось надзвичайне. Адже шлюб заповнено почуттями та створено цілий острів, що має назву СІМ’Я. Острів Борисенків біля берегів повноводого Снова. Вічної молодості душі та доброти серцю, здійснення всіх планів і сподівань бажаємо Володимиру Миколайовичу, якому днями виповнилося 60 років!
   

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олега СІРИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05