РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (23 червня 2017) 

 • Військовий гарт колійника-старожила

  У ветеранській спільноті Овруцької дистанції колії нині лише два учасники бойових дій у Другій світовій війні. Це Іван Мусійович БОРОВИЦЬКИЙ та Володимир Данилович МАКАРЕВИЧ. Як розповів голова профкому підрозділу Петро МОШКІВСЬКИЙ, Іван Мусійович працював черговим по переїзду, а Володимир Данилович – бригадиром колійників. Своїх старожилів-фронтовиків нинішнє покоління працівників не забуває. І цьогоріч на найпам’ятніший для них День Перемоги отримали воїни-фронтовики вітання від молодших колег і подарунки.


  Іван Мусійович БОРОВИЦЬКИЙ за розмовою з односельчанином.

  Оскільки Іван Мусійович живе в с. Михайлівка, і як дізналася на урочистостях, де збиралися ветерани Коростенщини, він єдиний ветеран­фронтовик на все село. Шанують його односельчани, турбуються про дідуся рідні. На ветеранському зібранні, звернувши увагу, що на охайному піджаку Івана Мусійовича серед різних медалей є ще й орден Червоної Зірки, намагалася розпитати в нього, за що ж був відзначений такою високою нагородою. Непросто дідусю згадувати ті буремні роки, коли його 18-літнім призвано на фронт. Ті спогади викликають тривогу і хвилювання. Організатори урочистого заходу для ветеранів розповіли, що в архівній виписці зазначається наступне: у лютому 1945 р. Боровицький одним із перших кинувся в атаку на ворога, піднявши за собою інших. Увірвавшись на позиції ворога, гранатою змусив замовчати німецький кулемет…

  Це лише один з героїчних моментів з військової біографії ветерана, а скільки ще було випробувань, болю, постійної небезпеки стати один на один зі смертю. Доля оберігала Івана Мусійовича, хоча ворожа куля все ж зачепила, після чого він був відправлений у госпіталь.

  Після війни І. Боровицький повернувся в рідні краї, де одружився, виховував трьох доньок. Трудовий шлях пов’язав із залізницею. Самовіддано й сумлінно працював воїн­залізничник в Овруцькій дистанції колії, де й нині пам’ятають і згадують добрим словом колійника­старожила.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05