РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1 (2 січня 2009) 

 • У полоні передсвяткового настрою

  Календар передноворічних приємних подій саме на Південно-Західній залізниці виявився насиченим. …Автобус із журналістами зі столичних мас-медіа вперше зупинився на автомобільній частині збудованого шляхопроводу залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро. Але «вперше» варто застосувати, інформуючи про відкриття робочого руху однією колією довжиною понад 2,5 км, включаючи залізничні естакади на підходах до мосту. Багатомісячна праця мостовиків і колійників із Вінницької, Дарницької, Конотопської, Коростенської, Хутірмихайлівської, Чернігівської дистанцій колії та їхніх колег із колійних машинних станцій з Бахмача, Коростеня, Жмеринки, Козятина та Конотопа увінчана успіхом.

  Восьма година тридцять хвилин 24 грудня. Випробування на міць усі 59 опор - конструкції, що тримають1066 метрів мостового переходу, та залізничні естакади довжиною понад 1,5 км - витримали на відмінно. Саме у цей час розпочався парад залізничної техніки, яку очолили автомотриси енергетиків з Київської дистанції електропостачання. Рух продовжується. Залізничну варту завершує рейковий автобус начальника Південно-Західної магістралі.

  На будівельному майданчику біля колії відбувається зустріч журналістів, керівників служб столичної магістралі, колійників, енергетиків, мостовиків, будівельників, зв’язківців з віце-прем’єр-міністром України Іваном ВАСЮНИКОМ, міністром транспорту та зв’язку України Йосипом ВІНСЬКИМ, генеральним директором Укрзалізниці Михайлом КОСТЮКОМ, начальником столичної магістралі Олексієм КРИВОПІШИНИМ, головою Дорпрофсожу Анатолієм ФУРСОЮ, начальником Київської дирекції залізничних перевезень Володимиром ОСОВИКОМ.

  У короткій промові начальник Південно-Західної залізниці наголосив на тому, що заплановані роботи, передбачені для створення залізничної складової шляхопроводу саме у цьому році, виконано. І це попри піврічну перерву надходження коштів для фінансування будівництва об’єкта з держбюджету.

  - Залізничники і надалі готові здійснювати плани розробників проекту, - запевнив Олексій Мефодійович присутніх.

  Думки Йосипа Вінського та Івана Васюника були одностайними у тому сенсі, що залізничники вкотре довели істину: грандіозні проекти вдається виконувати лише справжнім спеціалістам. Міст зробить добру справу в процесі підготовки та проведення чемпіонату з футболу Євро-2012. Хіба він прислужиться тільки тоді? Це, безперечно, добрий приклад будівництва для сучасників і майбутніх поколінь.

  200 пар залізничних поїздів, понад 50 тисяч автомобілів на добу - саме на такі транспортні потоки, згідно з інженерними розрахунками розробників проекту - фахівців з інститутів «Київдіпротранс», «Київінжпроект», «Союзтранспроект», «Інжпроектсервіс», розраховано пропускну спроможність мосту.

  Після завершення урочистостей Іван Васюник запевнив присутніх журналістів у тому, що уряд відновив фінансування зведення залізнично-автомобільного мостового переходу. Чи надовго?!

  - На настрій залізничників впливає бажання зробити життя насиченим, - поділився думкою з кореспондентом «Рабочего слова» генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк. - Його, як і свята, ми творимо власноруч. Дякую залізничникам Південно-Західної магістралі за роботу. З Новим роком вас, трударі!

  Костянтин МОСТОВИЙ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05