РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (23 червня 2017) 

 • Як майданчик перетворити у сучасний стадіон?

  Цей майданчик, що розташований поруч із залізничним вокзалом станції Житомир, нагадав про спортивні змагання з міні-футболу, які періодично влаштовуються на столичному стадіоні «Локомотив».

  Без житомирян, які відомі завдяки багатьом перемогам у попередніх чемпіонатах, не обходиться. У розмові із головою первинної профспілкової організації місцевої дистанції сигналізації та зв’язку (ШЧ-13) Леонідом ЛИПСЬКИМ, головою первинки станції Житомир Олегом ЖУРБОЮ, заступником голови первинної профспілкової організації Житомирської дистанції колії Володимиром ДИШЛЕВИМ, електромеханіком ШЧ¬13 Віктором ЛІСІЦЬКИМ, електромонтерами Миколою ДЗЮБОЮ, В’ячеславом КРАВЧУКОМ, шляховим майстром Олександром ЗАРИЦЬКИМ, черговим по переїзду Миколою КРИНИЦЬКИМ, інженером станції Житомир Віталієм КОЗИРЕНКОМ, інженером з обчислювальної техніки Олександром КУЛЕШОВИМ, які доклали зусиль для перетворення старого захаращеного сміттєзвалища у спортивний майданчик, стає зрозумілим — у залізничному Житомирі спорт цінується. Тут відбуваються змагання з футболу, волейболу, в яких беруть участь як окремі аматори, так і команди від кожного підрозділу.

  Чи багато треба, щоб провести зустріч, приміром, з міні¬-футболу? Скажете, поле і м’яч!? Житомиряни пішли далі. Земельну ділянку засипано мілкою щебеневою фракцією, встановлено футбольні ворота. Профспілкові активісти та їхні однодумці мають мрію — привести стадіон у відповідність до сучасних спортивних норм. Але на це необхідні кошти. З цієї нагоди на адресу адміністрації регіональної філії «Південно¬-Західна залізниця» направлено офіційного листа з проханням посприяти у виділенні коштів для модернізації згаданого спортивного майданчика. Адже у профспілок потрібної суми немає.

  На добру справу сподіваються житомирські зв’язківці, колійники, енергетики, робітники Житомирського колійного ремонтно¬-механічного заводу, залізничні будівельники, організатори руху поїздів, ремонтники вагонів. А також діти залізничників.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото надане головою первинної профспілкової організації ШЧ¬13 Леонідом ЛИПСЬКИМ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05