РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (23 червня 2017) 

 • Рука допомоги, мудра порада

  Наші кореспонденти Постійно тримають у полі зору життя ветеранських організацій. Бо ж знаємо, на їхній досвід спирається сьогоднішнє покоління працівників, і поважне ставлення до ветеранів — прояв високої моральності і просто людяності. А ще ветерани є нашими уважними читачами, які чекають газети, як візиту справжнього друга. Тож не випадково знову й знову звертаємося до ветеранських організацій, аби довідатися про їхні справи і турботи. Сьогодні наша співрозмовниця — голова ветеранської організації Коростенського будівельно-монтажного управління (БМЕУ) Любов ІГНАТЕНКО.


  Голова ветеранської організації БМЕУ-4 Любов ІГНАТЕНКО допомагає за будь-яких умов.

  — Так склалося, що кількісно наша організація останніми роками зросла — приєдналися ветерани з будівельно-монтажного поїзда № 650 та енергомонтажного поїзда. Тож зараз склад ветеранської організації — понад 500 чоловік, — розповідає Любов Петрівна. — Нині у нас лишився один учасник бойових дій – Олена Василівна БЕССАЛЬНОВА з Новограда¬Волинського, їй 93-й рік. Є ще два пенсіонери, яким цьогоріч виповнюється 90 років: Ольга Петрівна ЛАЗАРЕНКО і Людвиг Костянтинович ЖАМОЙЛО. На обліку у нас 21 учасник війни. Звісно, ми опікуємось нашими пенсіонерами, в складній ситуації надаємо руку підтримки. Серед членів організації люди різні, тож не лишаємо без уваги звернення кожного, дбаючи про їх вирішення разом з адміністрацією; профспілковим комітетом і регіональною радою ветеранів. Немічні, одинокі, тяжко хворі пенсіонери – на першому плані. Ми постійно зустрічаємося з пенсіонерами, щоб вислухати їхні проблеми і допомогти. Свій кабінет маємо у Коростенському БМЕУ, де приймаємо ветеранів. Хочу відзначити, що у нас добре працюють волонтери на дільницях: у Житомирі – Любов Іванівна ШМІДТ, у Новограді¬Волинському — Ольга Петрівна СІМЕРІНА, в Овручі — Любов Олексіївна ГУЦЬКО, в Коростені — Любов Федотівна СТОРОЖУК, Галина Григорівна ГАЛЕНЗА. Вони відвідують ветеранів, опікуються ними.

  Запитую в Любові Петрівни, з якими питаннями найчастіше звертаються пенсіонери. Каже, що з дуже різними. Є такі ветерани, для яких волонтери є першими порадниками у вирішенні щоденних проблем, а також, коли треба підтримка в подоланні важкої недуги. Загалом голова ветеранської організації стверджує, що ніколи не залишать напризволяще своїх людей, допомагатимуть, чим зможуть, за будь-яких умов.

  З розмови довідалася, що члени ветеранської організації проявляють активність і в громадських заходах на рівні залізниці, міста. Вони навіть створили великий фотоальбом «Миттєвості ветеранського життя», де зібрано фото з різних поїздок, заходів. Бо ж спільно беруть участь у Дні довкілля, не відмовляються й від екскурсій — нещодавно з міською організацією ветеранів побували у Словечному, а ще раніше — в Радомишлі.
   

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05