РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (23 червня 2017) 

 • Чому забуто про ветеранів?!

  Як не загубити людину в лабіринтах реформування? Адже зміни організаційно правового статусу і структури залізниці мають передбачати подальшу долю, у нашому випадку, «випавшої» зі списку ветеранської організації Вагонної дільниці ст. Київ-Пасажирський. Саме з цим питанням і звернулись до нас її голова Микола Коцюрба та голова ветеранської організації ПТО ст. Чернігів ВЧ-1 Іван Козленко.

  Рада ветеранів Вагонної дільниці ст. (ВЧ-1) Київ­Пасажирський ПАТ «Укрзалізниці», яка нараховує більше трьох тисяч ветеранів праці, як громадська організація, існує 25 років. На даний час при реорганізації ВЧ-1 як підрозділу пасажирської компанії всіх працюючих робітників було включено в організацію (компанію).

  Непрацюючі пенсіонери — ветерани вагонної дільниці — жодними наказами, постановами не закріплені ні до якого підрозділу «Укрзалізниці». Існуючими пільгами, якими користуються ветерани «Укрзалізниці», ветерани ВЧ-1 на даний час не можуть скористатися.

  Багаторазові звернення до керівництва вагонної дільниці не дають бажаних наслідків, а, точніше маємо одні відмови. Навіть приміщенням для активу ради ветеранів ВЧ-1 згідно з колективним договором ми не забезпечені. «Просимо вашої дієвої допомоги в закріпленні Ради ветеранів ВЧ-1 до одного з підрозділів Ради ветеранів «Укрзалізниці», — звертаються на адресу ПАТ «УЗ» ветеранські активісти.

  Микола Васильович демонструє папку з особовими справами «своїх» як він каже, ветеранів. Більшість з них має трудовий стаж понад 30¬40 років.

  Звернувшись до голови Ради ветеранів регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Юрія БІЛОУСА, ми отримали таку відповідь, підкріплену відповідним розпорядженням голови правління В. БАЛЧУНА, члена правління Ж. МАРЧЕКА та голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України В. БУБНЯКА.

  «ПАТ «Укрзалізниця» спільно з Радою профспілки надає роз’яснення щодо обліку пенсіонерів ПАТ «Укрзалізниця».

  За пенсіонерами залізничного транспорту які перебували на обліку до утворення ПАТ «Укрзалізниця» в підприємствах, установах, організаціях, правонаступником яких є товариство, зберігаються усі права та соціальні гарантії відповідно до колективних договорів підприємств, установ, організацій, в яких вони перебували на обліку до утворення товариства.

  Враховуючи викладене, пенсіонери, які до створення філій перебували на обліку або вийшли на пенсію з регіональних філій, залишаються на обліку в підрозділах, в яких вони перебували на обліку, не зважаючи чи підрозділ перейшов до новоствореної філії чи залишився в регіональній філії, філії ПАТ «Укрзалізниця». У разі повної ліквідації підрозділу пенсіонери беруться на облік у підрозділах, споріднених до тих, з яких вони звільнились на пенсію, а у разі відсутності таких на території, де проживають пенсіонери, у підрозділах, що є найближчим до місця проживання.

  Додатково інформуємо. Що відповідно до п. 3.6.17 галузевої угоди пенсіонери­залізничники, у тому числі ті, які вийшли на пенсію з профспілкових органів галузі, беруться на облік за новим фактичним місцем проживання за рішенням залізниць (регіональних філій), підприємств, установ, організацій залізничного транспорту (філій) до їх підрозділів, що є спорідненими до тих, з яких вони звільнились на пенсію, або ж тих, що є найближчими до території, на якій вони проживають».

  Отже, про ветеранів не забуто? Чи задовольнять їх офіційні відповіді? Папір витримає, але тут справи потрібні.
   

  Валентина КОЛЯДА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05