РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (23 червня 2017) 

 • Чаклун із Шепетівки

  У вагонне депо Шепетівка Борис КАРПУХІН прийшов працювати дев’ятнадцятирічним юнаком. Його тоді запросив тогочасний керівник підприємства Дмитро ФОРСЮК.

  — Не думайте, що я вже тоді був спеціалістом, без якого не міг обійтися підрозділ — усміхаючись, говорить мій співрозмовник. – Просто я був сусідом Дмитра Петровича. Ми добре знали один одного не один рік. Можна сказати, я виріс у нього на очах. Тож коли настав час мені працювати, Дмитро Петрович і запропонував роботу в депо.


  Газоелектрозварнику Борису КАРПУХІНУ подобається чаклувати із вогняними феєрверками.

  Розпочинав слюсарем, згодом опанував деякі інші робітничі професії. Здавалося, і в колективі став своїм. Та невелика зарплатня змусила молодого вагонника змінити місце роботи. Адже вже підростали двоє синів. І він подався у заробітчани.

  П’ять років працював у Словаччині. Мав і роботу, і непоганий заробіток. Та все одно повернувся в Шепетівку.

  — Діти підросли та потребували більше батьківської підтримки та уваги, — так прокоментував повернення з­за кордону Борис. – Та й ностальгічні нотки з’явилися, захотілося бути побільше з сім’єю, з синами.

  У депо, куди він звернувся у пошуках роботи, колишнього колегу зустріли привітно. Адже тут продовжували трудитися чимало його друзів та знайомих, з якими він пропрацював разом майже десять років. Добре знало його й керівництво депо. Тож із призначенням на посаду газоелектрозварника проблем не виникло.

  Сьогодні газоелектрозварник Борис Карпухін — один з кращих працівників ремонтного вагонного депо Шепетівка. Фахівець своєї справи за ці роки дав друге життя сотням вантажних вагонів, що проходили ремонт у виробничих цехах. У нього навчаються та набувають досвід молоді зварники, які роблять поки що перші кроки в опануванні цієї робітничої професії.

  … Він акуратно запалює зварювальну горілку, підносить полум’яний факел до сталевого листа. Сніп гарячих іскор освітлює навколишній простір. Від цієї ілюмінації контури рухомого складу стають контрастнішими. Спостерігаю, як металева заготівка перетворюється у деталь. Б. КАРПУХІН трудиться, тож не заважатиму. Побажаю успіхів йому та родині Бориса Леонідовича!
   

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05