РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (23 червня 2017) 

 • Є привід зустрітися із поштарями

  Під час конференції трудового колективу регіональної філії «Південно-Західна залізниця», що пройшла у березні цього року, підіймалось чимало вагомих питань. Стосувались вони і виплат преміальних, і якості спецодягу, і побутових умов залізничників. Тоді ж як головний редактор газети «Робітниче слово» з трибуни конференції звернувся з проханням сприяти вирішенню питання з передплатою залізничного видання для ветеранів столичної магістралі.

  Сьогодні приємно констатувати, що згідно із наказом директора регіональної філії від 07.06. 2017р. затверджено заходи щодо реалізації критичних зауважень і пропозиції, висловлених на конференції трудового колективу. Серед них — вирішення питання щодо передплати газети «Магістраль¬-регіональна» ПАТ «Укрзалізниця + «Робітниче слово» на II півріччя 2017 р. для непрацюючих пенсіонерів­залізничників, ветеранів праці, інвалідів війни та праці, почесних залізничників. Відповідні служби разом з Радою ветеранів мають й при формуванні плану на 2018 р. передбачити витрати на передплату газети для цієї категорії пенсіонерів­залізничників згідно із заявкою тієї ж Ради ветеранів.

  Сподіваємось, це стане приємним подарунком для сивочолих трударів, для яких газета залишається чи не єдиним містком, що з’єднує їх із залізницею.

  Днями до редакції зателефонував постійний передплатник нашої газети, ветеран­залізничник Микола ГОРБАЧ. Микола Михайлович просить з'ясувати, чому кожний примірник «Магістралі-¬регіональної» — «Робітничого слова» надходить на його адресу із запізненням рівно на тиждень? Спробували зателефонувати до начальника відділення «Укрпошти», яке обслуговує квартиру М. Горбача. На жаль, почули короткі гудки у відповідь. Значить, час збиратися до Василькова, щоб з'ясувати, чому наше видання долає відстань у 40 км протягом семи днів? Звертаємося до наших передплатників із проханням повідомити про те, як вас обслуговують працівники поштових відділень? Хіба не дивно, що під час приймання квитанцій за передплату «Укрпошта» бере додаткові кошти. Тим самим гарантуючи вчасну доставку кожного примірника. Але ж на місцях так не відбувається. На жаль. Значить, є привід для візиту до поштарів.
   

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05