РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 22 (16 червня 2017) 

 • Щоб не сталося курйозу…

  У листі до редакції мешканець села Домашлин, що у Корюківському районі (Чернігівщина), Анатолій Орешко висловлює претензії щодо обслуговування пасажирів у вокзальному туалеті на станції Чернігів. «Дєнєг нєт, мочись в штаны» — так красномовно А. Орешко назвав власну репліку, зміст якої у тому, що йому відмовлено у безплатному відвідуванні вокзального ватерклозету.

  Як повідомили редакції, туалетні кімнати, що функціонують у приміщенні, яке розташовано поруч із залами очікування пасажирів, перебувають в оренді у приватного підприємця. За наданою інформацією, тут безплатно обслуговуються інваліди першої та другої груп за умов пред’явлення відповідного посвідчення, а також діти віком до семи років. Це правила, які започатковані орендарем.

  Чи функціонує безплатний туалет? Як з’ясувалось, так. У 100 м від приміщення вокзалу розташовано безплатну вбиральню. Отже, нагадавши А. Орешку про це, сподіваємось, що навіть за браком коштів наступного разу за необхідності він скористається послугами саме цього туалету.

  У Постанові Кабінету Міністрів № 252 «Про порядок обслуговування громадян залізничним транспортом» (від 19 березня 1997 р.) у пункті «Обслуговування на вокзалах», зазначено наступне: «Всередині вокзалу або у безпосередній близькості від вокзалу (пасажирської платформи) суб’єкт господарювання повинен забезпечити функціонування санітарних вузлів для безплатного користування пасажирів». Зважаючи на те, що безплатний туалет на вокзалі станції Чернігів функціонує, претензії з боку А. Орешка є безпідставними. Щоб не сталося наступного разу жодних курйозів, потрібно шукати сортир набагато раніше…
   

  Віктор НОВОБІЛИЧ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05