РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 22 (16 червня 2017) 

 • Гайда на відпочинок

  Літній сезон відпочинку 2017 р. розпочато. Дитячі оздоровчі табори регіональної філії «Південно-Західна залізниця» «Дубки» та «Зорька» запрошують дітлахів з 7 до 18 років поринути в атмосферу літніх розваг та активного відпочинку.

  Вартість путівки тривалістю 21 день в ДОТ «Зорька», розташованому в мальовничому селищі Таранське відокремленого підрозділу Конотопської дирекції залізничних перевезень, становить 6929,90 грн.

  Перша зміна – 16.06 – 06.07.

  Друга зміна – 09.07 – 29.07.

  Третя зміна – 01.08 – 21.08.

  У таборі організовано п’ятиразове харчування. На території закладу є три спортивні майданчики, чотири тенісних столи, два дитячі майданчики з дитячими будиночками та гойдалками. Наразі триває робота з підбору кваліфікованого персоналу – у закладі працюватимуть вчителі, вихователі та студенти педагогічних університетів.

  На території табору є літній кінотеатр, який обладнано сценою, музичною апаратурою, де також проводяться різноманітні заходи та розваги.

  Під час оздоровчого сезону в «Зорьке» працюватимуть гуртки образотворчого, хореографічного мистецтва, м’якої іграшки і креативного рукоділля, авіаційного моделювання й вокальний. Також на території табору є бібліотека.

  Вартість путівки тривалістю 21 день в ДОТ «Дубки», який розташовано в дубовому гаю, що неподалік від Жмеринки, становить 6809,20 грн.

  Перша зміна – 16.06 – 06.07.

  Друга зміна – 08.07 – 28.07.

  Третя зміна – 01.08 – 21.08.

  На території табору росте фруктовий сад. Харчування п’ятиразове за комплексним меню. У таборі є медичний пункт, де працює лікар, дві медсестри та молодша медсестра. На території закладу є стадіон та три майданчики, де можна грати в волейбол, піонербол. Також є три тенісних столи, басейн. Про активний відпочинок дітей у «Дубках» дбають кваліфіковані вожаті. У таборі функціонують танцювальний та туристичний гуртки, гурток творчого мистецтва.

  Окрім цього, у «Дубках» працює психолог, який проводить тренінги з тематики здорового способу життя та надає психологічні консультації.

  ЗАЗНАЧАЄМО, ПУТІВКА ДЛЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ПРАЦІВНИКІВ ФІЛІЇ НАДАЄТЬСЯ ЗА ОПЛАТОЮ 10 % ЇЇ ВАРТОСТІ.

  Путівки для оздоровлення дітей працівників філії, які проходили або проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період в зоні проведення антитерористичної операції (далі — АТО), які загинули під час проходження військової служби безпосередньо в зоні АТО відповідно до Положення про соціальну підтримку працівників публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», які проходили військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період в зоні проведення антитерористичної операції, та членам їхніх сімей, затвердженого наказом ПАТ «Укрзалізниця» від 09.08.2016 р., № 493, які втратили працездатність внаслідок професійного захворювання або нещасного випадку на виробництві, які загинули в результаті нещасного випадку на виробництві через професійне захворювання та які померли внаслідок раптової смерті на робочому місці, відповідно до Положення про соціальну підтримку працівників публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», які постраждали внаслідок нещасного випадку на виробництві, професійного захворювання та членів їхніх сімей, затвердженого наказом ПАТ «Укрзалізниця» від 09.08.2016 р., № 494, надаються безкоштовно.

  Адміністрації, педагогічні колективи, медичний персонал таборів, кухарі докладатимуть неабияких зусиль, аби відпочинок дітей пройшов весело, з повноцінним харчуванням та з користю для здоров’я. Тож пакуємо валізи та гайда на відпочинок!
   

  За інформацією, наданою прес-службою регіональної філії «Південно-Західна залізниця».
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05