РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 22 (16 червня 2017) 

 • Про фастівського Голохвастова тепер знають у столиці

  Підтримка серед акторів-аматорів Фастівського самодіяльного драматичного народного театру один одного в житті та творчості — давня традиція. Для участі в другому відбірковому турі Фестивалю культури та творчості людей з інвалідністю «Ми є у тебе, Україно!», який нещодавно відбувся у Київському палаці ветеранів, запрошено режисера-постановника театру Миколу КОСОВСЬКОГО.

  А він у свою чергу запросив для участі у заході, який підтримує Міністерство культури України, знаних у Фастові акторів­аматорів — колишнього машиніста Фастівського моторвагонного депо, а нині інженера Київського електровагоноремонтного заводу Анатолія ЧЕХОВИЧА та маляра Українського державного центру залізничних рефрижераторних перевезень Оксану ШЕВЧЕНКО. Короткий фрагмент із комедії Михайла Старицького «За двома зайцями», де А. Чехович у ролі Свирида Голохвастова намагається обдурити Секлету Пилипівну, яка торгує яблуками на київському базарі, отримав схвальну оцінку від журі фестивалю. Актори вийшли у наступний тур, який має відбутися восени.


  Анатолій ЧЕХОВИЧ та Оксана ШЕВЧЕНКО готуються до заключного туру фестивалю на фастівській землі.

  Як зазначила у розмові генеральний директор Міжнародного Свято-Георгіївського фестивалю культури та мистецтва Людмила ЗАПОРОЖЕЦЬ, яка є співорганізатором Фестивалю культури та творчості людей з інвалідністю, фастівчани подарували радість тим, хто був присутнім під час мистецького свята, яке нещодавно відбулося в концертній залі. А послухати і подивитися того дня було на що. Звучала музика різних епох, жанрів і стилів у виконанні численних гостей та конкурсантів. Побажаємо М. Косовському, А. Чеховичу та О. Шевченко перемог на конкурсі. Чекаємо від аматорів з Фастівського самодіяльного драматичного театру нових прем’єр.

  ДОВІДКОВО

  Фестиваль культури та творчості людей з інвалідністю «Ми є у тебе, Україно!» надає людям можливість спілкування, розвитку своїх творчих здібностей та інтеграції у суспільство.
   

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олени ХАРЧЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05