РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 22 (16 червня 2017) 

 • Південь України став ближче

  Розпочинається пора відпусток. А відтак і період найбільшого попиту на поїздки до моря. Мешканці Житомира здійснити поїздку в південному напрямку можуть пасажирським поїздом, про введення якого подбала залізниця. Для житомирян важливо, що вони мають можливість дістатися до Одеси, Білгорода-Дністровського без пересадок.

  Як же курсує цей поїзд і чим він зручний для мешканців обласного центру? Як сказав начальник пасажирського сектору Коростенської дирекції залізничних перевезень Олексій ДРАГІЦИН, з метою покращення пасажирських перевезень у літній період введено графік руху поїзда № 221/521—222/522 Київ, Житомир – Білгород-Дністровський, який з 5 червня 2017 р. курсує через день по непарних числах, з Білгорода­Дністровського – по парних. Відновлення потяга через Житомир є актуальним саме зараз, оскільки розпочався сезон канікул і відпусток, а такий маршрут дасть змогу жителям Житомира зручно та швидко добиратися до півдня України на відпочинок. Важливо й те, що таким чином відпочивальники отримали можливість подорожувати залізницею не лише до Одеси, а й до Кароліно-Бугаза, Затоки та Білгорода­Дністровського.

  Від пасажирів можна почути лише позитивні відгуки про призначення поїзда на південь України. «Дуже добре, що зараз ми можемо поїхати до моря прямо з нашого міста. Адже дістатися з дітьми, ще й із сумками до Києва чи іншого міста, щоб сісти на поїзд до Одеси, було дуже проблематично», — говорить житомирянка Анна Стахович.

  Отож усім подорожанам комфортної подорожі і гарного відпочинку на морі.

  Варто додати, що це не єдине нововведення для пасажирів у літній період по Коростенській дирекції. Зважаючи на постійні звернення громадян, зокрема членів садово-городніх товариств Житомира, залізничники пішли їм назустріч. Для перевезення пасажирів на літній період садово-городніх робіт призначено додаткові приміські поїзди Житомир—Коростишів, який курсує щочетверга та щосуботи, і Житомир—Курне – щосереди.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05