РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (9 червня 2017) 

 • За надійне партнерство з газетою

  Зустрічі в колективах залізничників, конструктивні діалоги з читачами вже стали ефективними способами зворотного зв’язку з передплатниками для представників газети «Робітниче слово». Читацькі конференції, ініціатором яких є головний редактор залізничного часопису Віктор Задворнов, пройшли в Жмеринській і Козятинській дирекціях.


  До нових зустрічей!

  Нещодавно подібний захід відбувся в Коростені. Журналісти «Робітничого слова» того дня отримали можливість побувати на засіданні президії Коростенського теркому. Профспілкові лідери, помічники керівників виробничих підрозділів з кадрових і соціальних питань, фахівці з нормування праці вели мову про важливі для працівників речі. Зокрема, детально аналізували плюси і мінуси у сфері дотримання трудових прав працівників Коростенської, Житомирської, Овруцької дистанцій колії, Коростенської дистанції електропостачання. Також вирішували актуальні сьогодні питання оздоровлення залізничників та їхніх родин.

  Що ж до розмови з головним редактором про сьогодення «Робітничого слова», то присутні на зустрічі мали можливість почути про особливості передплати на часопис, який виходить у складі газети «Магістраль¬-регіональна», про те, на яких умовах друкується реклама, оголошення, привітання та ще іншу інформацію про видання. Не забарилися й запитання.

  Все ж на зустрічі відчувалося, що коростенські залізничники ставляться до газети як до надійного партнера чи колеги. Через це й питання були відверті і стосувалися того, як газета може допомогти у вирішенні проблем. Говорили читачі про те, що потрібно більше «гострих матеріалів». Звісно, всі зауваження і пропозиції будуть враховані колективом у подальшій роботі.

  На завершення зустрічі голова Коростенського теркому Андрій ЖАБСЬКИЙ подякував за те, що представники колективів отримали можливість поспілкуватися з головним редактором «Робітничого слова», почути компетентну інформацію про нововведення в газеті, обговорити насущні проблеми.

  Сподіваємося, зустріч тільки покращить партнерство: у форматі «читач­газета-читач». Адже усі ми з однієї залізничної когорти і маємо підтримувати один одного.
   

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05