РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (9 червня 2017) 

 • Здійснилася дитяча мрія

  Традиційно приєдналися до святкування Міжнародного дня захисту дітей і залізничники Київської регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Дітям та їх батькам запропоновано програму найцікавіших подій, зокрема «UZ children’s day», безкоштовну поїздку Київською дитячою залізницею, тощо.


  У захваті від екскурсії.

  …У рамках акції «UZ children’s day» організатори влаштували малечі, батьки яких працюють в апараті управління залізниці, екскурсію. Діти були в захваті, від того що їм надали можливість подивитися, як організоване робоче місце тата чи мами. А ще їм дозволили зайти в кабінет заступника начальника регіональної філії з економічних питань, де господар кабінету Руслан МИРОНЕНКО дав можливість почуватися як вдома. Дітворі сподобалася гостинність Руслана Анатолійовича, тож вони поводилися в кабінеті невимушено, із зацікавленістю розглядали службовий інтер’єр. Затим їх завели в велику студію і розповіли, як проходять оперативні наради залізничників. Завітали вони на гостини до дорожніх ревізорів з безпеки руху поїздів. Дітям продемонстрували портретну галерею керівників столичної магістралі, яка розміщується у приміщенні управління Південно-Західної залізниці. Експозиція ілюструє історію розвитку столичної магістралі.

  Та й найцікавіше їх чекало в Музеї історії Південно-Західної залізниці. Зауважу, що дітям дозволили торкатися експонатів, дзвонити в дзвін, приміряти кашкет. Їм це дуже сподобалась.

  Ми поцікавилися у дітей чи запам’ятався їм день, проведений в управлінні.

  Даша ТЕНЬОВА, 14 років:

  «Ця будівля вразила мене своєю красою і величчю ще на підході до неї. Коли ми проходили великими коридорами, довгими переходами, красивими сходами нам це нагадало історію Гаррі Поттера. Сподобався музей. А ще у моєї мами Марії Леонідівни – дружній колектив».

  Марія ТЕНЬОВА, провідний інженер з підготовки кадрів служби колії:

  «Мій найменший Георгій, йому 7 років, кілька разів просився зайти до мене на роботу. Весь час пояснювала, що у нас пропускна система і не дозволяють заходити дітям. Тож він підходив до парадного входу, а потім зі сльозами, повертався додому. Сьогодні Георгій встав рано і з нетерпінням чекав, поки зберуться брат Михайло й сестра Даша, і щасливий провів день в управлінні. Потім ще й дитяча залізниця. Його мрія здійснилась.

  Завдяки ініціативі з боку керівництва Укрзалізниці свято Міжнародного дня захисту дітей вдалось. Ця екскурсія – гарний приклад того, що добро робити легко, і для цього потрібно лише бажання», — каже пані Марія.
   

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05