РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (9 червня 2017) 

 • Плекати паростки життя

  Серед багатьох добрих традицій столичної магістралі особливе місце посідає одна із них. Це шефство над дитячими будинками та школами-інтернатами.


  Подарунки дуже сподобались.

  Багато років поспіль працівники залізниці навідуються у ці заклади з подарунками, допомагають вирішувати їхні проблеми, надають благодійну допомогу. Ось і першого червня, коли відзначався Всесвітній день захисту дітей, директор регіональної філії «Південно¬-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Григорій БЕВЗ разом із керівниками галузевих служб, начальником Жмеринської дирекції залізничних перевезень Анатолієм ЛЮБІНІНИМ, представниками трудових колективів завітали до Вінницького обласного спеціалізованого будинку для дітей із вадами центральної нервової системи та психіки. Мета — привітати малят із святом та вручити подарунки.

  Виконуючи цю місію, Григорій Анатолійович зокрема зазначив, що залізничники вважають своїм обов’язком допомагати дітям з особливими потребами, тому взяли під свою опіку Вінницький дитячий будинок, в якому проходять лікування, виховуються понад 100 діток дошкільного віку. Також він побажав лікарям та педагогам цього закладу успіхів і їхній благородній справі.

  Головний лікар дитячого будинку Надія АНДРЇЄВСЬКА щиро подякувала шефам за допомогу. При цьому зазначила, що вона дітям необхідна, адже і навіть за нинішнього підвищеного державного фінансування окремих речей не вистачає. Зокрема засобів особистої гігієни, іграшок, окремих продуктів харчування. Та найбільше дітлахи потребують батьківської турботи. Адже на жаль, більшість із них є сиротами, тому що батьки від них відмовились, або позбавлені судами батьківських прав. І добре, що знаходяться родини, які всиновлюють малечу. Лише нинішнього року уже п’ятьом діткам пощастило у житті, а незабаром ще одного хлопчика забере до себе подружжя із Італії. Плекати паростки життя у всі часи було благодійною справою.

  У розмові із кореспондентом Надія Андрієвська зазначила, що залізничники привезли дітям не лише іграшки, а й подарували дитячому закладу бойлер та деякі матеріали для виконання ремонтних робіт. А малюки на знак вдячності влаштували для шефів невеликий концерт. Та подарували свої усмішки.

  У День захисту дітей Григорій Бевз також відвідав дитячий табір «Дубки», де поцікавився його готовністю до прийому на відпочинок дітей залізничників. У цілому підготовчі роботи тут уже завершено: усі об’єкти приведені в робочий стан. Тож дітворі, протягом літніх канікул, буде де відпочити, оздоровитись. І це чи не найкращий прояв турботи про підростаюче покоління і подарунок до свята.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05