РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (9 червня 2017) 

 • Перша перемога Віктора Бондаря

  В експлуатаційному вагонному депо ст. Козятин відбувся конкурс професійної майстерності за професією «Оглядач-ремонтник вагонів», в якому взяли участь представники пунктів технічного обслуговування (ПТО) з Шепетівки, Фастова, Новограда-Волинського, Житомира та Козятина.

  Переможець конкурсу Віктор БОНДАР:

  «Я дійсно вперше взяв участь у таких змаганнях, — розповідає переможець. — Хоча працюю за спеціальністю вже тринадцять років. Сам я з родини залізничників. Після школи хотів стати помічником машиніста електровоза. Навіть вступав до Здолбунівського училища. Та не склалося. Тож уже у Козятині навчався на оглядача¬ремонтника вагонів. Вибором професії задоволений. Робота подобається. А те, що став переможцем конкурсу, то, звісно, приємно. Хоч, правду кажучи, на це дуже й не розраховував».

  Учасники змагалися не лише за звання на кращого оглядача-ремонтника вагонів депо, а й за право представляти колектив цього структурного підрозділу на конкурсі професійної майстерності серед оглядачів­ремонтників вагонів експлуатаційних вагонних депо Південно-Західної залізниці.

  Конкурс проходив у чотири етапи, що включали професійне тестування, заповнення довідки про забезпечення поїзда гальмами та справності їх дії (ВУ-45), виконання нормативу з практичного застосування знань при розбиранні та збиранні механізму автозчепу типу СА-3 та практичне застосування знань при технічному обслуговуванні рухомого складу.

  Якщо найкращий показник (8 балів) за підсумками першого етапу показав лише один учасник (оглядач­ремонтник вагонів ПТО Козятин­1 Дмитро ЖУРАВЕЛЬ), то на другому етапі максимальну кількість балів набрали вже п’ять учасників конкурсу, серед яких разом з Дмитром були козятинці Сергій СТАДНІК та Олег ТОМЧАК, фастівчанин Сергій КОМАШКО та Віктор БОНДАР з Шепетівки.

  Третій етап конкурсу визначив одноосібного лідера. Відмінно виконавши нормативи при розбиранні та збиранні механізму автозчепу (21 секунда!), ним став Віктор Бондар, який вже на два бали випереджав попереднього лідера Дмитра Журавля. Після повторення кращого результату (21 сек.) при виконанні конкретного нормативу на третє місце піднявся житомирянин Євген ПОВАРЧУК, який поступався лідеру також кількома балами. Тож вирішальним у боротьбі за перемогу в конкурсі став четвертий етап. Тут найкращий результат показав фастівчанин Сергій Комашко. Другим був Євген Поварчук. Третім – Віктор Бондар.

  Таким чином за сумою чотирьох етапів переможцем конкурсу професійної майстерності став оглядач­ремонтник вагонів ПТО Шепетівка Віктор Бондар. Другим фінішував Дмитро Журавель (ПТО Козятин­1). Третім — Євген Поварчук (ПТО Житомир). Головний інженер депо В’ячеслав ГАЙДАЙ, підводячи підсумки змагань, відмітив високий рівень підготовки учасників.


  Євген ПОВАРЧУК під час виконання нормативу розбирання та збирання механізму автозчепу.

  — Те, що переможцем конкурсу став дебютант подібних змагань, лише підтверджує, що молодим робітникам варто йти до перемог попри авторитет і заслуги старших колег, — додав він. – Тож переможцю та призерам хочу побажати на такому самому рівні виступити вже на наступному заході, де вони представлятимуть наше депо на конкурсі професійної майстерності серед кращих оглядачів­ремонтників вагонів залізниці.


  Учасники конкурсу професійної майстерності серед оглядачів-­ремонтників вагонів.


  Технічний огляд вагонів проводить Віктор КРАВЧУК.

  Оглядачі-ремонтники вагонів ПТО Шепетівка не вперше успішно виступають на подібних конкурсах, й не лише на рівні депо, а й залізниці та ПАТ «Укрзалізниця». Серед них можна згадати хоча б Сергія КОМІСАРЧУКА та Миколу САВЧУКА. До речі, саме керівник зміни Микола Савчук готував до участі в конкурсі Віктора Бондаря. Тож дебютант не підвів наставника.
   

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05