РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (9 червня 2017) 

 • Дякуємо за те, що читаєте «Робітниче слово»!

  Під час останньої зустрічі із нашими читачами у Коростені, яка проходила у кабінеті голови територіального комітету галузевої профспілки Андрія ЖАБСЬКОГО, почули думку про те, що останнім часом мало друкуємо матеріалів про воїнів-залізничників, які служать або вже відслужили на війні проти російських окупантів та колабораціоністів на сході України. Адже ці люди неодноразово потрапляли у ситуації, загрозливі для життя.

  Відомі імена звитяжців, які загинули за Україну. Неоголошена, підступна, гібридна війна вимагає від кожного українського воїна забувати про милосердя до ворога. Прикро, ми, українці, ніколи не зазіхаючи на чуже, мусимо відпускати на фронт молодих та зрілих чоловіків, які кожної хвилини ризикують власним життям. Не забуваймо про це! Погодився із цією думкою і запропонував численній аудиторії підказувати адреси тих родин, де воїн опинився в обіймах смерті. Готові друкувати матеріали про тих, хто вже повернувся до мирного життя. Підказуйте адреси, шановні читачі. Дякуємо за конструктивні пропозиції та аргументовану критику!

  А ось і другий погляд на наше видання. У розмові із однією із неуважних читачок «Магістралі регіональної – «Робітничого слова», яка працює помічником з кадрів у далекій від Києва дистанції сигналізації та зв’язку, почули думку: «Ваше видання для всього колективу підрозділу є не цікавим». Коли запропонували їй поділитися враженнями від знайомства із останніми номерами на вибір, на тому боці телефонного дроту почули щось на кшталт, і жінка поки що не є готовою відповідати на це запитання… Чому ж тоді необхідно висловлювати власний погляд про газету від імені понад трьох сотень залізничників? Дивно, чи не так!? Кадровик, який заражений духом конформізму чи авторитарності, не здатен відстоювати власні погляди. Та шановна пані нічого не втратила і все, як вважає, здобула. На відміну від воїна-залізничника, від машиніста електровоза, електромеханіка сигналізації та зв’язку, монтера колії, оглядача-ремонтника рухомого складу, слюсаря, багатьох і багатьох робітників та службовців, які забезпечують гідну працю, гроші і статки у тому числі і помічникам керівника залізничного підрозділу з кадрів.

  Пишемо літопис магістралі далі. Дякуємо за те, що читаєте «Робітниче слово»!

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05