РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (2 червня 2017) 

 • Волейбол єднає залізничників

  У Вінницькому транспортному коледжі проводиться чимало змагань з ігрових видів спорту, зокрема і волейболу. Днями відбулось одне з таких. А особливість його в тому, що участь в ньому брали не лише студентські волейбольні команди, а й сформовані колективи з представників виробничих підрозділів.


  Під час волейбольних баталій.

  Свою команду на цей турнір виставила й Вінницька дистанція колії на чолі з Леонідом ЛАВРЕНТЬЄВИМ. (Він учасник бойових дій на сході України, про якого розповідалось у нашому часописі). Взяли участь і команди від двох фірм — будівельної «СТАМ» та «Аграна­Фрут, Україна». Це підприємства, де проходять виробничу практику студенти коледжу.

  Першими на волейбольний майданчик вийшли друга команда коледжу та команда вінницьких колійників. З перших хвилин розпочалась запекла боротьба, і п’ятірка Леоніда Лаврентьєва почала вести в рахунку. Тренер студентської команди, майстер спорту міжнародного класу Сергій ГАВРЕЛЮК змушений був взяти перерву, щоб збити переможний темп гри залізничників. І це певною мірою подіяло, у першому періоді студенти перемогли. Другий закінчився на користь волейболістів дистанції колії. Довелось провести й третій, скорочений період. В ньому, з різницею всього в два очки, верх все ж взяли студенти.

  — Свою команду ми сформували лише напередодні змагань, — пояснює голова профспілкового комітету Вінницької дистанції колії Володимир АНДРОЩУК, — тому вона ще недостатньо зіграна. До того ж, у нас уже не юні спортсмени. За команду виступають також дві жінки. Тому з студентами змагатись непросто. Однак стараємось.

  ПРЯМА МОВА

  Директор Вінницького транспортного коледжу Михайло ФАЛІШТИНСЬКИЙ:

  «Організовуючи цей турнір, що проводився за ініціативи профспілки студентів під гаслом «Студентів і виробничників об’єднує спорт», — ми намагаємось популяризувати ігрові види спорту серед залізничників, нинішніх і майбутніх, заохочувати їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом, які оздоровлюють, розвивають фізично. А також, щоб налагодити дружні стосунки між нашими підопічними та працівниками базових підприємств, де студенти проходять виробничу практику. Адже спорт, єднає залізничників різних поколінь».

  Подальші поєдинки проходили також напружено, з високим спортивним азартом. То верх брали студенти, то виробничники. Успішно виступала перша команда коледжу, капітаном в якій виступав Денис ЗВІРИК. Та перемогу здобула волейбольна дружина фірми «Аграна­Фрут Україна».

  Перемога, звичайно, приємно. Жаль, що вона не дісталась залізничникам. Однак не це головне. З цим важко не погодитись. Важливо лише, щоб більше команд виробничих залізничних підрозділів брали участь у майбутніх подібних змаганнях.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05