РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (2 червня 2017) 

 • Матч пам’яті на честь тренера стане традиційним

  Про тренера на громадських засадах футбольної та міні-футбольної команд Миколу ОГОРОДНІКА пам’ятають. Доказом цьому став нещодавній матч пам’яті на честь Миколи Анатолійовича. Ініціативу голови профспілкової організації локомотивного депо станції Шепетівка Миколи МАКСИМЧУКА підтримали не лише спортсмени-залізничники, а й мешканці цього славного міста.

  ДОВІДКОВО

  Микола ОГОРОДНІК з 1997 р. на громадських засадах тренував футбольну та міні-футбольну команди локомотивного депо, які постійно беруть участь у змаганнях на першість міста Шепетівки та району, в спартакіадах Південно-Західної залізниці, Укрзалізниці та у різноманітних турнірах. Вихованці Огородніка М. А. постійно залучаються до збірних команд міста, області, Козятинської дирекції та Південно-Західної залізниці. Під його керівництвом команди неодноразово ставали чемпіоном та володарем кубка міста, чемпіоном Козятинської дирекції залізничних перевезень, чемпіоном та володарем кубка Південно-Західної залізниці. Нагороджений багатьма відзнаками, подяками та почесними грамотами.

  Щира дружба та спільна співпраця між залізничниками спонукала справжніх товаришів М. Огородніка започаткувати цей спортивний захід.


  Перший матч відбувся.

  Підтримую шепетівців тому, що під час наших нечастих зустрічей з Миколою Анатолійовичем відчував, як мій ровесник переймається через травми футболістів. У важкі хвилини, коли противники його команди брали ініціативу у власні руки, неперевершені поради тренера шепетівців все ставили на свої місця. Задовго до відповідальних зустрічей Микола Анатолійович займався тренуванням аматорів.

  Він народився 22 травня 1959 р. Усі, кому сьогодні далеко за 50, пам’ятають тріумф київського «Динамо», яким керував знаменитий Валерій Лобановський. А у Шепетівці на той час популярною командою був «Корчагінець». Слюсар місцевого заводу «Комуніст» Микола Огороднік був в основному складі. Так вирішив його тренер Леонід ЛИСЕНКО. Зараз і не пригадаєш, скільки матчів відіграв Микола за першу власну команду, скільки голів забив у ворота противників.

  Нова сторінка в трудовому житті спритного слюсаря відкрилася рівно 20 років тому, коли його було запрошено працювати до локомотивного депо. По справах і честь. Він добре знався на секретах ремонту не лише верстатного обладнання, а й швидко навчився ремонтувати складну залізничну техніку. За участі Миколи Огородніка у далекі рейси відправлялися електропоїзди, тепловози та електровози.

  ...Його серце миттєво зупинилося на футбольному полі під час тренування команди локомотивників 17 квітня 2017 р. Читач скаже: «Символічна смерть». Можливо. Можливо через те, що тренер помер на футбольному полі, і виникла згодом думка про запровадження матчу­реквієм в пам’ять про Миколу Анатолійовича. Як там не є, а у розмовах Миколи Максимчука з ветеранами шепетівського футболу Віталієм МАКАРОВИМ, Олегом РУДИМ, начальником відділу фізичної культури та спорту Шепетівської мерії Олександром ШУЛЯКОМ, головою місцевої федерації футболу Юрієм ПАНАСЮКОМ і заступником директора Дитячої юнацької спортивної школи Віктором КОЗІЙЧУКОМ вони зійшлися на спільній думці про те, що матчу пам’яті бути. І тепер щорічно на центральному стадіоні «Локомотив» любителів футболу та вболівальників вітатиме з афіші Микола Анатолійович. За ініціативи футбольної громади міста, друзів та небайдужих людей 21 травня, напередодні дня народження Миколи Огородніка, на стадіоні «Локомотив» відбувся матч пам’яті. Зустрічалися команди «Локомотив» та збірна Шепетівки серед ветеранів, гра завершилася з нічийним результатом 2:2. На стадіоні були присутні рідні, колеги, друзі.

  Добродушна людина. Так характеризували Миколу Огородніка ті, хто знав його близько. Як сказали мені директор Будинку науки і техніки ст. Шепетівка Вадим СВІНЦІЦЬКИЙ та керівник місцевого творчого гуртка Марина ЖУРАВЛЬОВА, які забезпечили технічну підтримку організаторам матчу, не взяти участь вони б не змогли. Бо Микола Огороднік залишається у пам’яті!
   

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото з архіву Миколи МАКСИМЧУКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05